سرویس: از ديگر رسانه ها کد خبر: 422649 16:14 - 1401/03/04

دبیر سیاسی سفارت جمهوری اسلامی ایران در لبنان مطرح کرد؛

ترور شهید "صیاد خدایی"؛ جنایتی که نباید بدون مکافات بماند

ترور شهید "صیاد خدایی"؛ جنایتی که نباید بدون مکافات بماند

مرصاد نیوز: الله‌کرم مشتاقی گفت: مقامات رژیم اشغالگر قدس رسماً شهادت سرتیپ دوم پاسدار حسن صیاد خدایی را به عهده نگرفته‌اند، کما اینکه وزیر جنگ این رژیم که به تازگی از آمریکا بازگشته در واکنش به این جنایت گفته است که "هیچ نظری ندارم".

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،الله‌کرم مشتاقی دبیر سیاسی سفارت جمهوری اسلامی ایران در لبنان در گفت‌وگو با سپاس عنوان کرد: مقامات رژیم اشغالگر قدس رسماً شهادت سرتیپ دوم پاسدار حسن صیاد خدایی را به عهده نگرفته‌اند، کما اینکه وزیر جنگ این رژیم که به تازگی از آمریکا برگشته در واکنش به این جنایت گفته: "هیچ نظری ندارم".

مشتاقی افزود: اما هماگونه که سردار مجید میراحمدی معاون انتظامی و امنیتی وزارت کشورم اعلام کرد "این جنایت به طور قطع توسط رژیم صهیونیستی رخ داده است، پاسخ پشیمان کننده ای به آنها می دهیم و سیلی سختی خواهند خورد".

دبیرسیاسی سفارت جمهوری اسلامی ایران در لبنان گفت: روزنامه اسراییل هیوم، ارگان راستگرای صهیونیستی با درج تصویری از شهید صیاد خدایاری در حالی که نشانه‌گیر اسلحه را بر روی پیشانی او مونتاژ کرده نوشته است: "ژنرال ایرانی به روشی که معمولاً موساد دشمنانش را حذف می‌کرد، کشته شد".

وی بیان کرد: "تامیر هایمن"، رییس پیشین سازمان اطلاعات ارتش اسراییل(امان) در مصاحبه‌ای گفته است "این اقدام حتی اگر از سوی موساد انجام شده باشد نباید به‌عنوان یک جنایت تلقی شود! بلکه اقدامی پیش‌گیرانه برای تامین امنیت اسرائیل است".

مشتاقی عنوان کرد: "موشه یعلون"، وزیر سابق جنگ رژیم صهیونیستی که فرماندهی ارتش کودک‌کش این رژیم و ریاست سازمان اطلاعات نظامی اسرائیل(امان) را نیز در کارنامه دارد و به همراه "تامیر پاردو"، رییس اسبق موساد در سال‌های ۲۰۰۹ تا ۲۰۱۶ مغز متفکر موتور آدم‌کشی نتانیاهو بودند (البته هر دو بعد از او اعلام برائت کردند، نتانیاهو چه گرگی است که این دو کفتار از او اعلام برائت کرده اند) این دو نفر سنگ بنای ترور شهدای هسته‌ای را گذاشتند.

کارشناس مسائل سیاسی بیان کرد: "یعلون" در واکنش شهادت شهید صیادخدایاری گفته است: "ما نمی‌دانیم کار چه کسی است، اما هر کسی انجام داده کارش را خوب بلد است!" در زمان شهادت دانشمندان هسته‌ای نیز وقتی از او پرسیدند آیا ممکن است کار شما بوده باشد؟ با نیشخندی شیطانی جواب داده بود: "نمی‌توانم بگویم! ولی ما برا تامین امنیت‌مان هر کاری می‌کنیم".

وی بیان کرد: به هر تقدیر جای هیچ شبهه‌ای نیست که شهید حسن صیادخدایی توسط عوامل موساد به شهادت رسیده است. جنایت اسرائیل بازی با آتش است، باید از این آتش سربی داغ ساخت و به حلق این رژیم ریخت. ظاهراً ضربات اسفند ۱۴۰۰ به لانه موساد در اربیل به اندازه کافی آنها را ادب نکرده است.

مشتاقی گفت: هدف اسرائیل و پیامش هرچه باشد مهم نیست، خواه به برجام مرتبط باشد، خواه به تحولات سوریه و خواه به بهانه‌های بنی‌اسرائیلی که اسرائیلی‌ها این روزها برای توجیه این جنایت اعلام کرده‌اند.

وی تاکید کرد: صهیونیست ها باید تنبیه شوند تنبیهی که اولاً دردناک باشد، ثانیاً بازدارنده باشد، ثالثاً به درازا نکشد، رابعاً نشانگر عمق نفوذ و اطلاعات ما باشد، خامساً آشکار باشد.

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها