سرویس: اجتماعی کد خبر: 423741 12:36 - 1401/04/05

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه:

پایگاه های مقاومت بسیج بهترین عامل بازدارندگی در مقابل هجمه‌های دشمن است

پایگاه های مقاومت بسیج بهترین عامل بازدارندگی در مقابل هجمه‌های دشمن است

مرصاد نیوز: فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه گفت: پایگاه های مقاومت بسیج امروز یک بستر و بهترین عامل بازدارندگی در مقابل هجمه‌های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، تربیتی و علمی هستند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،سردار بهمن ریحانی امروز در حاشیه افتتاح جشنواره اسوه، انتخاب و معرفی پایگاه‌های برتر بسیج اظهار داشت: پایگاه های مقاومت بسیج با کمک و همراهی مردم، از ابتدای پیروزی انقلاب نقش بسیار مهم و بی بدیلی در تثبیت، پیش برندگی و پیش روندگی انقلاب در همه موضوعات ایفا کرده است.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه افزود: پایگاه های مقاومت بسیج از ابتدای انقلاب در موضوعات جذب، آموزش و سازماندهی مردم محلات در بستر های مختلف دفاعی و امنیتی تلاش کرده و چشمان بینا و گوش شنوای مردم و محلات در سطح جامعه بوده اند.

وی خاطر نشان کرد: در مباحث تعلیم و تربیت برای ایجاد یک نظام تربیتی درست در محله خدمت کردند و همچنین در مباحث انتظامی و امنیت مردم در محلات با گشت اطلاعاتی و عملیاتی امنیت نسبتاً پایداری را ایجاد کردند.

 

سردار ریحانی بیان داشت: امروز همان طور که در این نمایشگاه می بینیم بخش زیادی از پایگاه‌های مقاومت در بحث اشتغال، تولید و سازندگی اقدامات بسیار ارزنده‌ای را انجام داده اند.

وی ادامه داد: در مباحث علمی نیز امروز شاهدیم بخش زیادی از سکوهای المپیادهای علمی توسط همین عزیزان بسیجی در سطح کشور و خارج از کشور فتح شده است.

سردار ریحانی افزود: در بحث محرومیت زدایی، گروه های جهادی که در همه اتفاقات و حوادث طبیعی و غیر طبیعی از جمله سیل، زلزله و... گروه‌های جهادی به کمک مردم شتافتند و نقش بسیار مهمی در مباحث امدادرسانی، مسکن و حل مشکلات ایفا کردند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه گفت: در مباحث اجتماعی، فرهنگی، هنری و اقتصادی نیز بسیجیان همواره درخشیده اند و نقش آنها را در این نمایشگاه می توان دید.

وی خاطر نشان کرد: امروز پایگاه های مقاومت بسیج یک نقش بازدارندگی در مقابل هجمه های دشمن در تمام زمینه ها ایفا کرده است.

 

سردار ریحانی بیان داشت: پایگاه های مقاومت بسیج امروز یک بستر و بهترین عامل بازدارندگی در مقابل هجمه‌های فرهنگی، اقتصادی، سیاسی، تربیتی و علمی هستند.

وی تصریح کرد: در بحث بیماری کرونا نیز پایگاه های مقاومت از همان ابتدا در ضدعفونی کردن محلات مکان های عمومی و واکسیناسیون به صورت شبانه روز تلاش بی بدیل در مبارزه با این بیماری منحوس داشتند.

فرمانده سپاه حضرت نبی اکرم(ص) کرمانشاه افزود: امروز به حمد خدا می توانیم بگوئیم بسیج در محلات فعال، پویا و زنده است و با کمک مردم و توسط مردم توانسته بر بسیاری از مشکلات اجتماعی، فرهنگی و سیاسی مسلط شود.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها