سرویس: اجتماعی کد خبر: 423742 12:43 - 1401/04/05

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه خبرداد؛

آغاز به کار نمایشگاه و جشنواره پایگاه‌های اسوه در کرمانشاه

آغاز به کار نمایشگاه و جشنواره پایگاه‌های اسوه در کرمانشاه

مرصاد نیوز: فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه گفت: نمایشگاه و جشنواره پایگاه‌های اسوه در راستای ارائه دستاوردهای پایگاه مقاومت برای اولین بار در کرمانشاه با حضور مسئولان ارشد استانی و شهرستانی در پارک شاهد آغاز به کار کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،در راستای انتخاب و معرفی پایگاه‌های مقاومت بسیج مساجد و محلات برتر کرمانشاه اولین دوره نمایشگاه و جشنواره ‌شهرستانی پایگاههای اسوه در محورهای مختلف انتخاب و معرفی پایگاه های برتر برادران و خواهران، ارائه دستاوردهای پایگاه های مقاومت در نمایشگاه و انتقال تجربیات و نمونه های موفق به سایر رده‌ها در این شهرستان برپا شد.

ابوذر انوری در حاشیه این جشنواره در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این جشنواره در راستای ارائه دستاوردهای پایگاه مقاومت برای اولین بار در کرمانشاه با حضور مسئولان ارشد استانی و شهرستانی در پارک شاهد آغاز به کار کرد.

 

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه افزود: این نمایشگاه از دستاوردهای 200 پایگاه مقاومت بسیج محلات که از جنس مردم هستند بر پا شده است.

وی خاطر نشان کرد: این نمایشگاه به مدت ۴ روز ابتکارات، خلاقیت ها و شور و نشاط در قالب ۲۰۰ غرفه به نمایش گذاشته می شود.

سرهنگ انوری گفت: دستاوردهایی حوزه های مختلف فرهنگی، هنری، اجتماعی، اقتصادی، محرومیت زدایی و ... با هدف تحقق محله اسلامی در این نمایشگاهها به نمایش گذاشته شده است که در این راستا به همکاری دستگاه‌ها و استانداری نیاز است تا محله ای امن داشته باشیم.

فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج کرمانشاه بیان داشت  در پایان پایگاه‌های برتر این غرفه ها به عنوان الگو معرفی و از آنها تقدیر بعمل می آید.

گفتنی است نمایشگاه و جشنواره شهرستانی پایگاه های اسوه از امروز به مدت ۴ روز از ساعت ۹ نا ۱۲ و بعداز ظهر ها از ساعت ۱۶ تا ۲۰ برای بازدید عموم مردم باز است.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها