سرویس: سیاسی کد خبر: 423990 14:39 - 1401/04/12

سرپرست جدید فرمانداری کرمانشاه معرفی شد

سرپرست جدید فرمانداری کرمانشاه معرفی شد

مرصاد نیوز: آیین معارفه «ابراهیم رحیمی زنگنه» سرپرست جدید فرمانداری کرمانشاه و تکریم «فضل الله رنجبر» فرماندار پیشین با حضور استاندار و جمعی از مدیران استانی برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،آئین تکریم «فضل الله رنجبر» فرماندار سابق و معارفه «ابراهیم رحیمی زنگنه» فرماندار جدید شهرستان کرمانشاه امروز یکشنبه با حضور استاندار و جمعی از مسئولان در استانداری برگزار شد.

فضل الله رنجبر در این مراسم ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام(ره) در شهدا، اظهار داشت: ۳ هزار و ۱۳۰ روز در کسوت فرمانداری کرمانشاه بودم که در طی این مدت در خدمتگزاری به مردم لحظه ای درنگ نکردم.

فرماندار سابق کرمانشاه افزود: همانطور که رهبر معظم انقلاب فرمودند مردم دارایی و حل مشکلات مردم مهمترین اصل نظام به حساب می آید.

وی خاطر نشان کرد: آنچه در طول دوران خدمت مرا رنج داد فرصت سوزی در حوزه های مختلف بود لذا از مدیران درخواست دارم هیچگاه اجازه فرصت سوزی ندهند.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب امید و امیدواری را کلید واژه می‌داند که در عصر کنونی مورد نیاز است لذا تلاش کردم که این مدت پاسخگوی مردم باشم و اعلام کنم ما مدیران و خادمان مردم باید تمام هم و غم مان برای مردم باشد نه برای بنگاه های شخصی و خصوصی.

وی بیان داشت: شهادت می دهم خدماتی که در طول سال های گذشته در کرمانشاه انجام شد خدمات نظام بود و ارتباطی با دولت ها نداشت.

وی مردم کرمانشاه را مردمی صبور و لایق خدمت معرفی کرد و اظهار داشت: بزرگترین افتخارم طی دوران خدمت دیدار و سرکشی از خانواده شهدا بود چرا که چشم و چراغ مملکت هستند.

رنجبر در ادامه به ارائه گزارشی از عملکرد خود طی دوران تصدی پرداخت و ادامه داد: برگزاری ۹ دوره انتخابات، بازسازی ۲ هزار و ۵۰۰ واحد مسکونی در بخش کوزران و ماهیدشت، گازرسانی به برخورداری صددرصدی روستاهای بلوار از نعمت گاز، احداث فضای آموزشی، آبرسانی به روستاها، احداث ۱۵ زمین ورزشی و دهها پروژه دیگر از آن جمله هستند.

وی گفت: تمام تلاش بنده این بود که در شرایط سخت و دشوار اقتصادی خادم ملت باشم  و در این راه همت خود را به کار گرفتم.

رنجبر عنوان کرد: سوگند یاد می کنم در طول ۹ دوره انتخابات با هیچ کاندیدایی معامله نکردن و تلاشم بر این بود که فقط با خدا معامله کردم و حق احدی را ضایع نکردم.

فرماندار پیشین کرمانشاه افزود:  همچنین طی این مدت توانستیم با اقدامات شایسته در بحث سواد آموزی طی ۳ مرحله رتبه برتر را کسب کنیم و همچنین موفق شدیم ۲۹ هزار ۴۱۸ خانوار در کرمانشاه را مشمکل بیمه روستایی و عشایری کنیم.

رنجبر اظهار داشت: در حوزه اقتصادی کرمانشاه نیز به عنوان یکی از فرمانداری های مطرح کشور انتخاب شد.

 

انتهای پیام/

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها