سرویس: تازه های سایت کد خبر: 424001 19:50 - 1401/04/12

عاملان تیراندازی منجر به جرح در محله 22 بهمن کرمانشاه دستگیر شدند

عاملان تیراندازی منجر به جرح در محله 22 بهمن کرمانشاه دستگیر شدند

مرصاد نیوز: رئیس پلیس امنیت عمومی استان کرمانشاه از دستگیری 4 عامل تیراندازی منجر به جرح در محله 22 بهمن کرمانشاه با اشراف اطلاعاتی و اقتدار پلیس خبر داد و گفت: یک قبضه سلاح جنگی نیز از این افراد کشف شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "حسن حیدری" اظهار داشت: پس از وقوع یک مورد تیراندازی منجر به جرح در محله 22 بهمن کرمانشاه و ارسال پرونده به پلیس امنیت عمومی، رسیدگی به موضوع در دستور کار قرار گرفت.

وی ادامه داد: ماموران پلیس امنیت عمومی با انجام کارهای اطلاعاتی موفق به شناسایی محل اختفاء 4 عامل تیراندازی در محله خیام شده و پس از هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی غافلگیرانه همه آن ها را دستگیر کردند.

سرهنگ حیدری تصریح کرد: همچنین در بازرسی از مخفیگاه عاملان تیراندازی یک قبضه اسلحه کلاشینکف نیز کشف و توقیف شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی کرمانشاه در پایان برخورد با جرائم خشن از جمله تیراندازی را در زمره مهمترین اولویت های کاری این پلیس عنوان کرد.

طبق اعلام مقامات قضائی کرمانشاه حدود 370 محکوم جرائم تیراندازی و قاچاق اسلحه در زندان های استان به سر می برند و نزدیک 5 ماه است که کلیه مرخصی های آن ها لغو شده است.

پلیس و دستگاه قضائی برخوردهای قاطعانه خود را با عاملان تیراندازی مدت هاست آغاز کرده اند و اکثر این افراد در سریعترین زمان ممکن دستگیر و به سزای عمل خود می رسند.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها