سرویس: اجتماعی کد خبر: 424100 17:12 - 1401/04/15

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه:

همت دولت سیزدهم بر حل مشکلات معلمان است

همت دولت سیزدهم بر حل مشکلات معلمان است

مرصاد نیوز: مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: همت دولت سیزدهم، مجلس انقلابی، قوای سه گانه و در رأس همه مقام معظم رهبری بر حل مشکلات معلمین است تا تنها دغدغه آنها تعلیم و تربیت دانش آموزان باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،سلمان‌محمدی امروز چهارشنبه در نشست مشترک اعضای شورای معاونین، مدیران و رئوسای نواحی، شهرستان‌ها و مناطق اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه، اظهار داشت: تلاش دولت برای اجرای قانون رتبه بندی طی این مدت بی نظیر بوده و این قابل تقدیر است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه افزود: همت دولت سیزدهم، مجلس انقلابی، قوای سه گانه و در رأس همه مقام معظم رهبری بر حل مشکلات معلمین است تا تنها دغدغه آنها تعلیم و تربیت دانش آموزان باشد.

وی با بیان اینکه بیشترین‌جمعیت دانش آموزی استان در شهر کرمانشاه هستند، خاطر نشان کرد: از جمعیت ۳۶۰ هزار نفری دانش آموزان استان، حدود ۱۸۰ هزار نفر یعنی معادل نیمی از دانش‌آموزان در شهر کرمانشاه مشغول به تحصیل هستند.

محمدی بیان داشت: متاسفانه استان کرمانشاه در شاخص هایی همچون قبولی در امتحانات نهایی و کنکور رتبه های آخر کشور را داریم، که شاید بخش عظیمی از این مشکلات به دلیل شیوع کرونا باشد اما تلاش می کنیم تا با ارتقای توان علمی دانش آموزان این استان را به جایگاه مطلوب در کشور برسانیم.

وی گفت: رهبر معظم انقلاب در سفر به استان کرمانشاه این استان را چهره زیبا و سینه ستبر ایران اسلامی معرفی کرد، متاسفانه امروز گرد و غبار بر این چهره زیبا نشسته که باید با تلاش و همت دست به دست‌ هم دهیم تا از این چهره زیبا غبارزدایی کنیم.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها