سرویس: اجتماعی کد خبر: 425326 23:38 - 1401/05/18

ورود دادستان پاوه به موضوع فیلم ضرب و شتم یک شهروند در سه راهی شهدای پاوه / برخورد قضایی با مرتکبین در دستور کار

ورود دادستان پاوه به موضوع فیلم ضرب و شتم یک شهروند در سه راهی شهدای پاوه / برخورد قضایی با مرتکبین در دستور کار

مرصاد نیوز:دادستان پاوه گفت: قطعاً با تخلفات و جرایم این اشخاص برخورد قاطع می گردد و باید پاسخگوی رفتار ناشایست خود باشند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از هزار ماسوله ،  نوید صحرایی در گفتگو با خبرنگار هزارماسوله، اظهار کرد: فیلم منتشر شده راجع به ضرب و جرح یکی از شهروندان توسط مأمورین نظامی مستقر در سه راهی شهداء (ملندو) را ملاحظه کردم.

وی افزود: جرم آن شخص هرچه که باشد، یکی از نظامیان حق ضرب و جرح وی را ندارند و صرفاً می‌بایست بر اساس قوانین و مقررات موضوع را به مراجع ذیصلاح اعلام کند و ملزم به رعایت و احترام به حقوق شهروندی اشخاص توأم با رأفت اسلامی هستند.

دادستان پاوه تصریح کرد: قطعاً با تخلفات و جرایم این اشخاص برخورد قاطع می شدد و باید پاسخگوی رفتار ناشایست خود باشند.

صحرایی گفت: شخص مصدوم هم در صورت تمایل می تواند با مراجعه به دادسرای عمومی و انقلاب شهرستان پاوه علیه مرتکبین شکایت کند.

وی افزود: مراجع نظارتی نظامی مربوطه هم ملزم به رسیدگی درون سازمانی به تخلفات این اشخاص هستند و گزارش اقدامات را به دادستانی اعلام کنند.

وی تاکید کرد: آنچه که برای ما اولویت دارد رعایت قوانین و مقررات و اجرای دستورات قضایی صادره به نحو صحیح توسط ضابطین است و به هیچ وجه اجازه تخطی و تخلف را نخواهیم داد و به جرائم مرتکبین در هر سمت و جایگاهی که باشند بدون اغماض رسیدگی خواهد شد.

گفتنی است در دو روز اخیر فیلمی در شبکه های مجازی مربوط به ضرب و شتم یک شهروند توسط چند مامور نظامی در فضای مجازی دست به دست می‌شود که باعث نارضایتی عمومی مردم شده است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها