سرویس: اجتماعی کد خبر: 425345 11:51 - 1401/05/19

فرمانده تیپ ۷۱ زرهی ارتش پادگان ابوذر:

خبرنگاران برای تبیین حقیقت باید از پیام رسان عاشورا حضرت زینب کبری (س) الگوبرداری کنند

خبرنگاران برای تبیین حقیقت باید از پیام رسان عاشورا حضرت زینب کبری (س)  الگوبرداری کنند

مرصاد نیوز: فرمانده تیپ ۷۱ زرهی ارتش پادگان ابوذر گفت: خبرنگاران برای تبیین حقیقت باید از پیام رسان عاشورا حضرت زینب کبری (س) که با پیام دقیق و شیرین خود واقعه کربلا را برای همیشه جاودانه کرد الگوبرداری کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،به نقل از بازی دراز، نشست فرمانده تیپ ۷۱ پیاده مکانیزه پادگان ابوذر با اصحاب رسانه شهرستان سرپل ذهاب در سالن جلسات پادگان ابوذر برگزار شد.

سرهنگ حیدری در این جلسه ضمن گرامیداشت ۱۷مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی و روز خبرنگار اظهار کرد: عاشورا بی شک مهمترین رسانه در تبیین عدالت، حقیقت و بصیرت است.

وی افزود: خبرنگاران برای تبیین حقیقت باید از پیام رسان عاشورا حضرت زینب کبری (س) که با پیام دقیق و شیرین خود واقعه کربلا را برای همیشه جاودانه کرد الگوبرداری کنند.

فرمانده تیپ ۷۱ پادگان ابوذر تصریح کرد: امروز ما در نظام جمهوری اسلامی ایران در مصافی نابرابر با دنیای استکبار هستیم و در این راه الگوی ملتهای آزاده جهان هستیم و نقش خبرنگاران در رساندن حقانیت ایران اسلامی بسیار مهم است.

سرهنگ حیدری گفت: خبرنگار دیده بانی امین جامعه در عرصه های مختلف است و شهدای بسیاری را تقدیم کرده که مهمترین آنها شهید محمود صارمی است.

وی در ادامه به ویژگیهای مشترک ارتش و خبرنگاران اشاره کرد و گفت: ذوق و استعداد، حوصله و دقت موشکافانه، سرعت و دقت، حق محوری، حق طلبی و حق گویی از ویژگی‌ها و شاخص‌های مشترک ارتش و خبرنگاران است.

در پایان این نشست بااهدای لوح تقدیر از فعالین عرصه خبر شهرستان و فعالین روابط عمومی تیپ ۷۱ تقدیر شد.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها