سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 425360 15:22 - 1401/05/19

فرماندار اسلام آبادغرب خبر داد؛

تجهیز 668 حلقه چاه کشاورزی به کنتور هوشمند در اسلام آبادغرب

تجهیز 668 حلقه چاه کشاورزی به کنتور هوشمند در اسلام آبادغرب

مرصاد نیوز: فرماندار اسلام آبادغرب از تجهیز 668 حلقه چاه کشاورزی به کنتور هوشمند در این شهرستان خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،به نقل از  اسلام آباد خبر ، حمیدرضا کرمی در  جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان اسلام آبادغرب اظهار داشت: اعضای این ستاد باید برنامه ریزی کنند و امکانات و ادوات مورد نیاز در مواقع حساس را با برنامه ریزی تهیه کنند و هر لحظه آماده مدیریت بحران های احتمالی باشند.

وی افزود: بلایای طبیعی هیچگاه خبر نمی‌کنند و همه دیدیم که زلزله سال ۹۶و سیل امسال چقدر سریع اتفاق افتاد و خسارات آنچنانی بجای گذاشتند.

  فرماندار اسلام آبادغرب تصریح کرد:  میزان بارش سال قبل در شهرستان ۱۹۲میلیمتر بوده که این میزان بارش اندک وظیفه همه ما را برای مصرف بهینه آب چند برابر می کند.

کرمی گفت: در این شهرستان ۸۶۵حلقه چاه کشاورزی وجود دارد که از این تعداد۶۶۸چاه مجهز به کنتور هوشمند شده و در جهت حفاظت از منابع آبی شهرستان 85 چاه کشاورزی بعلت بهره برداری غیر مجاز قطع برق شده است.

وی بیان کرد: انتظار دارم اعضا این ستاد با دغدغه خاطر مشکلات را پیگیری کنند و قطعا برای مشکلاتی که از قبل در شهرستان بجا مانده باید برنامه ریزی کنیم.

در این جلسه مدیران ادارات هواشناسی، امور آب،جهاد کشاورزی،آبفا،راه و شهرسازی،محیط زیست،شهرداری گزارش اقدامات حوزه کاری خود را تشریح کردند.

انتهای پیام/

 

 

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها