سرویس: تازه های سایت کد خبر: 425372 22:04 - 1401/05/19

زمین‌گیر شدن قاچاقچیان سلاح در مرز‌های شهرستان پاوه

زمین‌گیر شدن قاچاقچیان سلاح در مرز‌های شهرستان پاوه

مرصاد نیوز: فرمانده مرزبانی انتظامی کشور، از زمین‌گیر شدن قاچاقچیان سلاح و کشف ۴۱ قبضه کلت جنگی در مرز‌های شهرستان پاوه خبرداد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از باشگاه خبرنگاران، احمدعلی گودرزی فرمانده مرزبانی انتظامی کشور گفت: مرزبانان هنگ مرزی پاوه در راستای اجرای طرح عملیاتی مبارزه با قاچاق سلاح و مهمات، با اشراف و تسلط اطلاعاتی از قصد قاچاقچیان مبنی بر ورود محموله سنگین سلاح به داخل کشور مطلع شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

وی ادامه داد: مرزبانان با استقرار در نوار مرزی و استفاده از تجهیزات هوشمند، قاچاقچیان را قبل از ورود به حریم مرزی کشور مشاهده و توانستند در درگیری مسلحانه آن‌ها را زمین‌گیر کرده و محموله سنگین سلاح‌های جنگی شامل ۴۱ قبضه سلاح کلت جنگی، دو هزار عدد فشنگ جنگی و ۸۲ تیغه خشاب مربوط به آن را کشف و ضبط کنند.

به گفته فرمانده مرزبانی فراجا در این عملیات، قاچاقچیان که تاب مقاومت در برابر تاکتیک‌های رزمی و آتش مرزبانان را نداشتند، با توجه به شرایط جغرافیایی منطقه به سمت خاک کشور مقابل متواری شدند که تلاش مأموران برای شناسایی و دستگیری آن‌ها ادامه دارد.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها