سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 425377 08:36 - 1401/05/20

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای کرمانشاه مطرح کرد؛

افزایش ۳۶ درصدی تردد مسافران در استان کرمانشاه توسط ناوگان حمل و نقل اتوبوسی  

افزایش ۳۶ درصدی تردد مسافران در استان کرمانشاه توسط ناوگان حمل و نقل اتوبوسی   

مرصاد نیوز:مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: با توجه به سفرهای تابستانی، تردد مسافران با ناوگان حمل و نقل عمومی اتوبوس ۳۶ درصد افزایش یافته است.

فریبرز کرمی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، اظهار داشت: از ابتدای امسال تا پایان تیر ماه ۹۱۳ هزار و ۹۵۰ مسافر توسط ناوگان حمل و نقل عمومی جابجا شده اند که این آمار نسبت به مدت مشابه سال گذشته با تردد ۸۳۳ هزار و ۱۹۷ مسافر از رشدی ۱۰ درصدی حکایت دارد.

 

وی افزود: همچنین از ابتدای سال ۲۷۲ هزار و ۵۰۳ مسافر در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه با استفاده از اتوبوس جابجا شدند که این تعداد مسافر نسبت به سال گذشته ۳۶ درصد افزایش یافته است.

 

کرمی تصریح کرد: در ناوگان مینی بوسی با تردد ۳۹۴ هزار مسافر رشد یک درصدی و در ناوگان سواری با جابجایی ۲۴۷ هزار مسافر رشد سه درصدی را شاهد هستیم.

 

وی عنوان کرد: با توجه به سفرهای تابستانی و افزایش سفرها طرح کنترل و نظارت توسط کارشناسان این اداره کل با همکاری پلیس راه در محورهای مواصلاتی استان کرمانشاه در حال انجام است برهمین مبنا به تخلفات ارجاع شده به کمیسیون‌های مربوطه در اسرع وقت رسیدگی می شود.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه گفت: به منظور اطمینان از رعایت اصول ایمنی و بهداشتی، ناوگان اتوبوسی در حین سفر و در محورهای ارتباطی نیز به‌صورت میدانی و دروازه‌ای با مشارکت پلیس راه و کارشناسان حمل و نقل کنترل خواهند شد.

 

وی افزود: همه دریافت کنندگان خدمات ناوگان حمل و نقل عمومی می توانند در طول مسافرت، با رعایت نکات ایمنی، هرگونه رفتار خلاف قانون و مقررات از سوی رانندگان را به سامانه ارتباطی ۱۴۱ گزارش دهند.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها