سرویس: ورزشی کد خبر: 425384 10:25 - 1401/05/20

رئیس هیات ورزش روستایی استان کرمانشاه خبر داد:

27 مرداد، آغاز مسابقات مینی فوتبال جام پرچم روستاییان استان کرمانشاه

27 مرداد، آغاز مسابقات مینی فوتبال جام پرچم روستاییان استان کرمانشاه

مرصاد نیوز: رئیس هیات ورزش روستایی استان کرمانشاه از افتتاحیه مسابقات مینی فوتبال روستایی جام پرچم در 27 مردادماه سالجاری در اقصی نقاط استان خبر داد.

زهرا کشتمند در گفتگو با شبکه اطلاع رسانی مرصاد، اظهار داشت: 27 مرداد ماه سالجاری، افتتاحیه مسابقات مینی فوتبال روستایی جام پرچم همزمان در تمام اقصی نقاط استان، در روستاها آغاز خواهد شد.

وی گفت: هدف از برگزاری این رقابت ها مشارکت حداکثری روستاییان در مسابقات ورزشی و افزایش سلامت روحی و جسمی در میان آن ها، هویت بخشی به ساکنان مناطق روستایی و عشایری ، تلاش در جهت روحیه مشارکت و مسئولیت پذیری در بین روستاییان و عشایر، پر کردن اوقات فراغت به ویژه نوجوانان و جوانان از طریق ورزش، ترویج فرهنگ رقابت جوانمردانه و سالم مبتنی بر توسعه پایدار ورزش می باشد  

رئیس هیات ورزش روستایی استان کرمانشاه با اشاره  افزود: در این مسابقات بیش از دو هزار و 200 تیم روستایی ( خانمها و آقایان) در روستاهای استان کرمانشاه با هم به رقابت می پردازند.

وی بیان کرد: در افتتاحیه این مسابقات معاون وزیر ورزش و جوانان، معاون توسعه روستایی و فرهنگی، رئیس توسعه فدراسیون ورزش روستایی، استاندار کرمانشاه و همچنین رئیس دفتر توسعه ورزش روستایی وزارت خانه حضور خواهند داشت.

کشتمند با اشاره به اینکه افتتاحیه این رقابتها در کرمانشاه در سالن شهید بهشتی ورزشگاه آزادی، زمین شماره 2 خواهد بود، خاطرنشان کرد: مکان افتتاحیه در شهرستانهای دیگر متعاقباً اعلام می شود.

وی با اشاره به اینکه اختتامیه این مسابقات 22 بهمن ماه سالجاری است، گفت: مسابقات جام پرچم ابتدا در روستا‌ها آغاز و منتخبان در بخش، رقابت خواهند کرد تا پس از آن نیز منتخبان در شهرستان، استان و سپس در مرحله کشوری با همدیگر رقابت کنند.

رئیس هیات ورزش روستایی استان کرمانشاه گفت: در این برنامه همه بازیکنان زن و مرد شرکت کننده در مسابقات بایستی بالای ۱۵ سال سن داشته باشند.

گفتنی است برنامه بعدی هیات ورزش روستایی استان که در آینده در سطح روستاها اجرا می شود جشنواره "دا" خواهد بود.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها