سرویس: از ديگر رسانه ها کد خبر: 425387 11:21 - 1401/05/20

در سفر به کرمانشاه صورت گرفت؛

انتقاد رئیس سازمان بازرسی کل کشور از کاغذبازی برخی دستگاه‌‌ها در مسیر سرمایه گذاری

انتقاد رئیس سازمان بازرسی کل کشور از کاغذبازی برخی دستگاه‌‌ها در مسیر سرمایه گذاری

مرصاد نیوز: رئیس سازمان بازرسى کل کشور با انتقاد از کاغذبازی برخی دستگاه‌ها گفت: متاسفانه به دلیل همین کاغذبازی‌ها بسیاری از سرمایه گذاران تمایلی به سرمایه گذاری ندارند و باید مسئولان استانی به این موضوع توجه کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،به نقل از روابط عمومى سازمان بازرسى کل کشور، ذبیح الله خدائیان در جریان سفر به استان کرمانشاه در دیدار با نماینده ولی فقیه در این استان با اشاره به اینکه رئیس قوه قضاییه روى مسائل اصلى جامعه و دغدغه‌هاى مردم دست می‌گذارد از اجرای مو به موى سند تحول قضایى خبر داد و بیان کرد: یکى از اقدامات خوب این دوره ارتباط با مردم و حضور در استانهاست که به جد در دستور کار قرار دارد.

وى با بیان اینکه سازمان بازرسى بر اساس وظیفه ذاتى خود مبنى بر اجرای صحیح قوانین و نظارت بر حسن جریان امور مکلف شده مسایل و مشکلات استان‌ها را رصد و پیگیری کند؛ تاکید کرد: در این راستا قوانین اجرا نشده را احصاء و اقدامات قانونى لازم را انجام خواهد داد.

رئیس سازمان بازرسى کل کشور با بیان اینکه دستگاه قضایى و سازمان بازرسى کمک به تولید و اشتغال در جامعه است، از فعالیت ستاد اقتصاد مقاومتى در مجموعه‌های قضایی در سطح استان‌ها خبرداد و گفت: قوه قضاییه و سازمان بازرسی به دنبال این است که مسائل و مشکلات مربوط به واحدهای تولیدی را شناسایی و نسبت به رفع آنها اقدام کند تا از تعطیلی واحدها جلوگیری شود.

وی با انتقاد از کاغذبازی برخی دستگاه‌ها تاکید کرد: متاسفانه به دلیل همین کاغذبازی‌ها بسیاری از سرمایه گذاران تمایلی به سرمایه گذاری ندارند و باید مسئولان استانی به این موضوع توجه کرده و از مانع تراشی و سنگ اندازی پیش پای سرمایه گذاران خودداری کنند.

 خداییان از رصد پروژه‌هاى راکد خبر داد و اظهار کرد: سازمان بازرسی به دنبال این است که پروژه‌ها به موقع به نتیجه برسند.

آیت الله مصطفی علما نماینده ولی فقیه در استان کرمانشاه نیز با اشاره به معضل بیکاری در این استان گفت: ما در گاز، نفت و معادن جز کشورهای اول هستیم و سزاوار نیست جوانان بیکار بوده و برخی از کارخانه‌ هایمان فعال نباشند.

وی با تاکید بر اینکه بانک‌‌ها باید جوانان را حمایت کنند، تصریح کرد: باید زمینه اشتغال جوانان فراهم شود.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها