سرویس: اجتماعی کد خبر: 425479 11:02 - 1401/05/23

فرماندار قصرشیرین مطرح کرد؛

پیش بینی تردد روزانه ۱۰۰ هزار زائر از مرز خسروی

پیش بینی تردد روزانه ۱۰۰ هزار زائر از مرز خسروی

مرصاد نیوز: فرماندار قصرشیرین گفت: طبق برنامه پیش بینی شده تا مرز ۱۰۰ هزار نفر در طول روز زائر از مرز خسروی خواهیم داشت

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،محمد حیدری در آیین بدرقه و مشایعت زائران اربعین حسینی در بازگشایی مرز خسروی اظهار داشت: امروز آیین بدرقه و مشایعت بهترین بندگان خدا را در مرز خسروی، مرز مهر و محبت به امام حسین(ع)، مرز پایمردی، غیرت، شرف و عزت ایران اسلامی را داریم و شاهد بدرقه زائران دلباخته هستیم.

فرماندار قصرشیرین گفت: خدا را شاکریم و از همه مسئولان عالی نظام از جمله رئیس جمهور، وزیر کشور، استاندار مردمی و انقلابی کرمانشاه که برای بازگشایی این مرز تلاش کردند کمال تقدیر و تشکر را داریم.

وی همچنین از مسئولان محلی استان و طرف عراقی، استاندار دیالی، خانقین و مسئولان امنیتی عراق تقدیر و تشکر کرد و بیان داشت: این آغاز یک راه طولانی است و آن شاء الله برنامه ای مستمر در طول سال باشد.

حیدری افزود: خسروی مرکز تردد زائران در طول تاریخ بوده است و امروز به تاریخ طولانی خود برگشته است، همه امکانات و تمهیدات لازم برای زائران در نظر گرفته شده است.

وی خاطر نشان کرد: طبق برنامه پیش بینی شده تا مرز ۱۰۰ هزار نفر در طول روز زائر خواهیم داشت همچنین مرز سومار به عنوان مرز پشتیبان برای زائرانی که با کامیون و خودرو شخصی تردد خواهند داشت مورد استفاده قرار می گیرد.

حیدری در پایان از زائران دعوت کرد که مرز خروج و بازگشت خود را خسروی انتخاب کنند.

 

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها