سرویس: از ديگر رسانه ها کد خبر: 425595 09:03 - 1401/05/26

علی کریمی معترضین به اظهارات موهم خود درباره نذری ماه محرم را «حرامزاده» خطاب کرد

علی کریمی معترضین به اظهارات موهم خود درباره نذری ماه محرم را «حرامزاده» خطاب کرد

مرصاد نیوز: علی کریمی که قبض های چند ده میلیونی آب و برق ویلاهای لاکچری اش در روزهای خاموشی و کمبود برق در دولت گذشته حاشیه ساز شده بود، نذری ماه محرم که به نوعی اطعام عمومی برای فقرا و نیازمندان و البته حاجتمندان است را اسراف و عوامانه عنوان کرد!

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، به نقل از راه دانا؛ علی کریمی که قبض های چند ده میلیونی آب و برق ویلاهای لاکچری اش در روزهای خاموشی و کمبود برق در دولت گذشته حاشیه ساز شده بود، نذری ماه محرم که به نوعی اطعام عمومی برای فقرا و نیازمندان و البته حاجتمندان است را اسراف و عوامانه عنوان کرد!

این اظهارات که به نظر می رسد نوعی تکرار کور کورانه برخی شبهه های سطحی و ناشی از ساده اندیشی است با انتقاد های زیادی روبه رو شد اما علی کریمی منتقدانش را حرامزاده خطاب کرد!

این فحاشی اینستاگرامی علی کریمی علیه ایرانی ها، که اگر خطاب به شهروندان آمریکایی یا اسراییلی بیان می شد قطعا توسط اینستاگرام حذف و علی کریمی توبیخ میشد، تا کنون واکنش نهادهای قانونی و قضایی کشور را در پی نداشته است.

فحاشی های علی کریمی در کامنتهایش با استقبال مجریان شبکه های ضد دینی وابسته به بهایی ها مواجه شده است.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظرات بازدیدکنندگان

ایران
14:29 - 1401/05/28

حروم زاده تویی که از پول بیت المال قبض های چند میلیونی و ویلاهای چند میلیاردی رو قبضه کردی کاه و جو که زیاد بشه حیون شروع می‌کنه به جفتک زدن


نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها