سرویس: اجتماعی کد خبر: 429258 14:04 - 1401/09/18

استاندار کرمانشاه:

نیازمند تعامل و همکاری در استان هستیم/ عملکرد مثبت شهرداری و شورای شهر دیده شود

نیازمند تعامل و همکاری در استان هستیم/ عملکرد مثبت شهرداری و شورای شهر دیده شود

مرصاد نیوز: استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه در استان کرمانشاه نیازمند تعامل، همکاری و هماهنگی هستیم، گفت: تحولات بسیار خوبی در استان کرمانشاه رخ داده است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،بهمن امیری مقدم امروز جمعه در مراسم مانور ماشین آلات و تجهیزات ستاد برف روبی شهرداری کرمانشاه، اظهار داشت: بارش برف و باران رحمت الهی و مورد نیاز بشر است و اتفاقات پس از ریزش نزولات جوی به واسطه دخالت انسان ها از جمله بی توجهی به زیرساخت ها و دستکاری سازه ها رخ می دهد.

وی با اشاره به خواب ۱۲ ساله پروژه منوریل کرمانشاه بر ضرورت راه اندازی آن تاکید و خاطرنشان کرد: ریل گذاری پروژه منوریل باید طی هفته آینده انجام شود و با حاکمیت تفکرات قبلی چنین پروژه هایی راه اندازی نمی شود.

مدیر ارشد استان با تصریح اینکه : باید عملکردهای مثبت شهرداری و شورای شهر هم دیده شود، گفت: کرمانشاه باید به استانی سرآمد تبدیل شود و در این راستا به وحدت نیاز دارد پس اجازه دهید شهرداری برنامه هایش را اجرایی کند.

وی افزود: برخی افراد که علم، تخصص و بعضا فهم این موضوع را ندارند در امور دخالت می کنند درحالی که اجازه دهید اگر خواستیم خطایی را مرتکب شویم، مانع شوید.

استاندار کرمانشاه با تاکید بر اینکه در استان کرمانشاه نیازمند تعامل، همکاری و هماهنگی هستیم، خاطرنشان کرد: تحولات بسیار خوبی در استان کرمانشاه رخ داده است و در کنار وحدت و صمیمیت باید تلاش و جدیت شبانه روزی بدون چشمداشت ادامه یابد.

وی با اشاره به اینکه انجام اقدامات پیشگیرانه در ارائه خدمات به مردم از ویژگی های مدیر موفق است، افزود: مناطق مختلف شهرداری به دنبال نزولات آسمانی باید نسبت به بازگشایی مسیر های ورود و خروج آب‌ اقدام کند تا به دنبال بارش برف شهر آسیبی نبیند.

استاندار کرمانشاه از خرید پله ای نادر به عنوان یکی از تجهیزات مورد نیاز به مبلغ ۵۳ میلیارد تومان در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: به منظور خرید تجهیزات قبلی اهمال کاری صورت گرفته است.

وی ادامه داد:  باید برنامه های آموزشی حتی نحوه شن ریزی از طریق شهرداری و با به کارگیری ظرفیت صدا و سیما به مردم آموزش داده شود چرا که اطلاع رسانی صحیح به مردم سبب مشارکت آنها است.

استاندار کرمانشاه با ترسیم چشم اندازی روشن برای استان، از تلاش برای ارتقای وضعیت کارگران شهرداری خبر داد‌.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها