سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 429264 18:54 - 1401/09/18

فرماندار شهرستان هرسین :

نظارت بر فضای مجازی از بروز آسیب های اجتماعی پیشگیری می کند

نظارت بر فضای مجازی از بروز آسیب های اجتماعی پیشگیری می کند

مرصاد نیوز: فرماندار شهرستان هرسین گفت: استفاده صحیح و نظارت بر فضای مجازی و کاهش تعارضات می‌تواند منجر به پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی در خانواده ها شود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، سید برزو موسوی چشمه کبودی در کمیته پیشگیری از خودکشی ذیل کارگروه اجتماعی ، فرهنگی ، سلامت و زنان و خانواده شهرستان هرسین، اظهار داشت : خودکشی بعنوان یک آسیب اجتماعی دارای پیچیدگی خاصی است و در این راستا دستگاه های فرهنگی باید عمل گرایانه و بسیار موثر عمل کنند.

 

 

وی افزود : شناسایی اقشار آسیب پذیر و گروه های هدف و همچنین برگزاری کارگاه های آموزشی کنترل خشم و اضطراب و تاب آوری اجتماعی می‌تواند ضمن پیشگیری ، کاهش آسیب های اجتماعی را بدنبال داشته باشد.

 

 

فرماندار شهرستان هرسین در ادامه سخنانش بر پیگیری و اجرای دستورالعمل طرح های مانا و نماد در جهت افزایش مهارت های اجتماعی دانش آموزان تاکید کرد.

 

 

موسوی  در بخش دیگری از سخنانش از اعضای جلسه خواست برای اجرا و پیشبرد طرح های مذکور در کنار اداره آموزش و پرورش باشند.

 

 

به گفته موسوی مهارت فرزند پروری ، استفاده صحیح و نظارت بر فضای مجازی و کاهش تعارضات می‌تواند منجر به پیشگیری از بروز آسیب های اجتماعی در خانواده ها شود.

 

 

فرماندار شهرستان هرسین بیان داشت : زبان هنر و ایجاد فضایی توام با نشاط در محلات آسیب پذیر و برای گروه های هدف مي تواند در کاهش آسیب های اجتماعی نقش بسزایی داشته باشد.

 

 

فرماندار هرسین در این جلسه از مسئولین خواست گزارشات عملی خود را بصورت ماهانه به فرمانداری اعلام و تلاشهای خود را بر پیشگیری از وقوع آسیب های اجتماعی معطوف کنند.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها