سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 429267 19:25 - 1401/09/18

مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلام آبادغرب مطرح کرد؛

پذیرش دانشجویان پیراپزشکی در اسلام آبادغرب از بهمن ماه

پذیرش دانشجویان پیراپزشکی در اسلام آبادغرب از بهمن ماه

مرصاد نیوز: مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلام آبادغرب گفت: به دنبال افتتاح مجمع عالی سلامت در شهرستان اسلام آبادغرب از بهمن ماه میزبان پذیرش دانشجویان پرستاری، هوش بری و اتاق عمل خواهیم بود.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، محمد علی خدایی در آیین تجلیل از پرستاران ضمن خیرمقدم به مدعوین اظهار داشت: بیمارستان اسلام آبادغرب یکی از قدیمی ترین بیمارستان های استان و برگترین بیمارستان پس از بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه است.

 

 مدیر شبکه بهداشت و درمان اسلام آبادغرب تصریح کرد: ۴۲ پزشک متخصص و فوق تخصص و ۲۲۷ پرستار دلسوز در بیمارستان اسلام آبادغرب مشغول خدمت رسانی به مردم هستند.

 

 خدایی با اشاره به افتتاح مجتمع عالی سلامت برای نخستین بار در شهرستان اسلام آبادغرب، بیان داشت:  با همت نماینده مردم شهرستان در مجلس و رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان مجتمع عالی سلامت راه اندازی شده و از بهمن ماه میزبان پذیرش دانشجویان پرستاری، هوش بری و اتاق عمل خواهیم بود.

 

وی خاطرنشان کرد: در دوران کرونا، آنفلوآنزا و خدمت رسانی به زوار عتبات عالیات از پرستاران به عنوان حافظان سلامت تقدیر و تشکر های فراوانی شده و در این میان انتظار پرستاران این است که حمایت های مادی و معنوی در زمان های عادی هم ادامه پیدا کند، از جمله گرفتن مجوز های استخدامی، پرداخت به موقع کارانه و... که شاهد پیشرفت درمان در شهرستان و ایجاد انگیزش در پرستاران باشیم.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها