سرویس: سیاسی کد خبر: 430623 22:36 - 1401/10/28

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی:

رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی به دور از حاشیه‌های سیاسی با جدیت پیگیر مشکلات دانشگاه است

رئیس دانشگاه علوم‌ پزشکی به دور از حاشیه‌های سیاسی با جدیت پیگیر مشکلات دانشگاه است

مرصاد نیوز: نایب رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان‌ اینکه اخلاق رکن اصلی کار رییس دانشگاه علم پزشکی کرمانشاه است، گفت: دکتر محمدی به دور از حاشیه‌های سیاسی به صورت جدی مسایل و مشکلات دانشگاه را پیگیری می‌کنند.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، عبدالرضا مصری در نشست با رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، معاونان و جمعی از اساتید این دانشگاه، با قدردانی از زحمات رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه اظهار داشت: از خدمات دکتر محمدی رئیس فعال و با برنامه ی‌دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه، معاونین، اساتید گرانقدر و روسای بیمارستان‌ها و شبکه‌ها و پرسنل دانشگاه که در راستای ارتقا سلامت و بهداشت استان در تلاش هستند بسیار سپاسگزارم.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی افزود: اخلاق رکن اصلی کار رییس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه است و وی به دور از حاشیه‌های سیاسی به صورت جدی مسائل و مشکلات دانشگاه را پیگیری می‌کند و خود من شاهد هستم که دکتر محمدی برای جذب امکانات، تجهیرات و ارتقای سلامت استان با جدیدت در تلاش است.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مدیریت در کشور ما بسیار سخت و در عین حال ارزشمند است و همه مدیران ما نهایت تلاش خود را در راستای پیشرفت همه جانبه کشور داشته و دارند و علیرغم تحریم‌های ظالمانه با تمام توان در مسیر رشد و اعتلای کشور گام بر می‌دارند و در این مسیر زحمات بسیار زیادی را متحمل می‌شوند.

این مسئول خاطر نشان کرد: بهداشت و درمان در کشور ما با وجود تمام تحریم‌ها یکی از پیشرو ترین‌ها در رشد و توسعه کشور محسوب می‌شود و نظام پزشکی ما در همه ابعاد باعث افتخار و بالندگی و سربلندی جمهوری اسلامی بوده و امروز در دنیا حرفی برای گفتن دارد.

مصری بیان داشت: امروز پیچیده‌ترین اعمال جراحی در کشور قابل انجام است و تعداد زیادی از بیماران خارجی برای درمان به کشور ما می‌آیند و این افتخار بزرگی است.

نایب رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: شاخص‌های بهداشتی درمانی در کشور قبل و بعد از انقلاب قابل مقایسه نیست، نه تنها در بهداشت و درمان بلکه در تمام جهات کشور در این سالها مسیر پیشرفت را به خوبی طی کرده که بسیار ارزشمند و قابل توجه است.

وی با بیان اینکه برخورداری از گاز، انرژی حرارتی کم ضرر، شبکه‌های مخابراتی،برخوداری از آب آشامیدنی سالم،بهره‌مندی تمام نقاط کشور از امکانات بهداشتی درمانی مطلوب و برقراری عدالت در توزیع امکانات بهداشتی درمانی را می‌توان از مهمترین اقدامات انجام شده در کشور پس از انقلاب اسلامی برشمرد و افزود: قاجار بدون هیچ جنگی بسیاری از استان‌های کشور را به بیگانگان واگذار کرد و در زمان پهلوی هم توانستند بحرین را کشور ما جدا کنند و این درحالی است که ما در هشت سال جنگ تحمیلی با دنیا جنگیدیم اما اجازه ندادیم حتی یک وجب از خاک کشور به دست بیگانگان بیافتد و بیانگر این است که با وجود پشتیبانی و همراهی ملت، همواره پیروزی از آن نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران خواهد بود.

این مسئول عنوان کرد: مشکل ما در حال حاضر معیشت و اقتصاد است که تحریم‌ها از مهمترین علل این مشکل محسوب می‌شوند، با وجود اینکه ما به تمام تعهدات خود در برجام عمل کردیم اما انجام نشد و نشان داد که در زیر دستکش مخملی آمریکا یک دست آهنی مخفی شده و به فرموده رهبر معظم انقلاب نباید به آمریکا اعتماد کرد.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها