سرویس: بازارواقتصاد کد خبر: 430768 12:30 - 1401/11/03

مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه خبر داد:

برپایی نمایشگاه شکلات و شیرینی در کرمانشاه

برپایی نمایشگاه شکلات و شیرینی در کرمانشاه

مرصاد نیوز: مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه از آغاز به کار سومین نمایشگاه تخصصی و سراسری صنایع غذایی، شیرینی و شکلات، خشکبار و صنایع وابسته در کرمانشاه خبر داد.

حامد وفاپور در گفتگو با خبرنگار  شبکه اطلاع رسانی مرصاد، از آغاز به کار سومین نمایشگاه تخصصی و سراسری صنایع غذایی، شیرینی و شکلات، خشکبار و صنایع وابسته در کرمانشاه خبر داد.

وی با اشاره به آغاز کار این نمایشگاه از  4 بهمن در محل دائمی نمایشگاه‌های کرمانشاه واقع در انتهای پارک شاهد، گفت: این نمایشگاه تا 9 بهمن آماده پذیرای بازدیدکنندگان است.

مدیر روابط عمومی نمایشگاه بین‌المللی کرمانشاه ساعت بازدید از نمایشگاه را نیز هر روز از ساعت 15 تا 20 و 30 دقیقه اعلام کرد.

وی تعداد غرفه‌های این نمایشگاه را 60 غرفه و در فضای بالغ بر دو هزار مترمربع عنوان کرد و خاطرنشان کرد: در این نمایشگاه غرفه‌هایی از استان‌های کرمانشاه، اصفهان، همدان، آذربایجان شرقی و غربی و ... حضور دارند.

وفاپور گفت: در این نمایشگاه انواع مواد خوراكی شامل شيرينی، شكلات، عسل طبيعی و صنايع دستی، گلهای تزيينی، زيورآلات دستی، لباس های محلی و پوشاک  عرضه می شود.

وی خاطرنشان کرد: نمايشگاه سوغات و هدايا با هدف آشنايی مردم با فرهنگ و آداب و رسوم و صنايع دستی و سوغات مناطق مختلف كشور داير شده است

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها