سرویس: اجتماعی کد خبر: 430912 09:28 - 1401/11/07

اجلاس مجمع بسیجیان ۹ بهمن در کرمانشاه برگزار می‌شود

اجلاس مجمع بسیجیان ۹ بهمن در کرمانشاه برگزار می‌شود

مرصاد نیوز: اجلاسیه مجمع امسال نهم بهمن ماه در مجتمع بعثت با حضور مسئولان عالی استان، جامعه نخبگان، هیئت‌های اندیشه ورز، صاحب‌نظران، اساتید دانشگاه‌ها و دانشجویان برگزار می‌شود.

 نوروز اکبری در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، اظهار داشت: اجلاسیه مجمع بسیجیان استان هرساله در قالب گروه‌های هفتگانه مجمع بسیج برگزار می‌شود.

مسئول ستاد تخصصی بسیج اقشار و متخصصین سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه افزود: این مجمع موضوعات و مسائل مهم استان را در قالب هفت گروه تخصصی پیگیری می‌کند.

وی گفت: بخشی از این گروه‌ها شامل حکمرانی، زن و خانواده، بهداشت، اقتصاد، فناوری، فرهنگ و سایر مسائل عمرانی اجتماعی استان را پیگیری می‌کنند.

اکبری تصریح کرد: این موضوعات در جهت پیشرفت کار و تحقق دولت اسلامی، طرح‌های قابل اجرا را به حوزه دولت پیشنهاد می‌دهد و اگر دولت بپذیرد مجمع بسیج نیز پای کار می‌آید و در اجرا کمک خواد کرد.

وی افزود: اجلاسیه مجمع امسال روز یکشنبه نهم بهمن ماه در مجتمع بعثت با حضور مسئولان عالی استان، جامعه نخبگان، هیئت‌های اندیشه ورز، صاحب‌نظران، اساتید دانشگاه‌ها و دانشجویان برگزار می‌شود که موضوعات مهم از جمله در حوزه علم، پژوهش و فناوری مورد تاکید است و هم اینکه کمکی در راستای خدمت به دولت داشته باشیم.

مسئول ستاد تخصصی بسیج اقشار و متخصصین سپاه حضرت نبی اکرم استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در هر شهرستانی یک مجمع برگزار شده و بعد از آن مجمع استانی و سپس مجمع کشوری برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها