سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 430934 11:51 - 1401/11/08

فرماندار قصرشیرین خبرداد:

تحقق بیش از ۸۵ درصدی تعهد اشتغال در قصرشیرین

تحقق بیش از ۸۵ درصدی تعهد اشتغال در قصرشیرین

مرصاد نیوز: فرماندار قصرشیرین از تحقق بیش از ۸۵ درصدی تعهد اشتغال این شهرستاندر سالجاری خبر داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، محمد حیدری در جلسه اشتغال شهرستان قصرشیرین اظهار کرد: تعهدات اشتغال برای ۱۸ دستگاه اجرایی شهرستان قصرشیرین ۱۲۶۲ نفر است که تاکنون ۱۰۷۵ نفر معادل بیش از ۸۵ درصد در سامانه ملی رصد انجام شده است.

وی افزود: کل تسهیلات اختصاصی به شهرستان در بند ب تبصره ۱۶ برای ۴ دستگاه اجرایی مبلغ ۴۰میلیارد و ۱۵۰ میلیون تومان است که تاکنون ۴۵۶ طرح معادل ۴۴میلیارد و ۷۵۰میلیون تومان به بانک‌های عامل معرفی شده است که ۳۵۹ طرح با مبلغ ۳۱میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان عقد قرارداد شده است.

فرماندار قصرشیرین تصریح کرد: اعتبار تخصیصی کمیته امداد ۲۴ میلیارد تومان است که ۳۵۳ طرح معادل ۳۴میلیارد تومان معرفی شده و ۲۶۵طرح معادل ۲۲میلیارد تومان عقد قرارداد شده است.

حیدری بابیان اینکه اعتبار تخصیصی بهزیستی شهرستان ۱۲میلیارد و ۳۰۰میلیون تومان است، افزود: بهزیستی ۸۸ طرح معادل ۸ و نیم میلیارد تومان معرفی شده و بانکهای عامل ۸۷طرح معادل ۸میلیارد و ۴۰۰میلیون تومان عقد قرارداد کرده است.

وی گفت: اعتبار تخصیصی بنیاد شهید ۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان است که ۱۵ طرح معادل کل مبلغ اختصاصی معرفی شده و ۷ طرح معادل یک میلیارد و ۵۰ میلیون تومان عقد قرارداد شده است.

فرماندار قصرشیرین اذعان کرد: بسیج سازندگی نیز یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان اعتبار تخصیصی دارد که ۲۲ پرونده آماده برای ارسال به بانک‌های عامل آماده کرده‌اند.

وی در خصوص بند الف تبصره ۱۸ سال ۱۴۰۰ اذعان داشت: ۲۵طرح معادل ۵۰میلیارد و ۳۴۳ میلیون تومان در قالب این تبصره به بانک‌های عامل معرفی شدند که تا کنون ۱۳طرح معادل ۱۶میلیارد و ۴۳ میلیون تومان بااشتغال‌زایی ۴۸نفر عقد قرارداد شده که ۱۲ طرح مربوط به جهاد کشاورزی و یک طرح هم مربوط به اداره میراث فرهنگی و صنایع دستی است.

نماینده عالی دولت در قصرشیرین گفت: در بخش مشاغل خانگی اعتباری معادل یک میلیارد و ۵۵۰میلیون تومان است که تا امروز ۳۶طرح معادل یک میلیارد و ۶۳۰ میلیون تومان به بانکهای عامل معرفی شده که تسهیلات ۲۲ طرح معادل ۹۲۰ میلیون تومان پرداخت شده است.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها