سرویس: سیاسی کد خبر: 430941 12:27 - 1401/11/08

امام جمعه موقت کرمانشاه:

دشمنان ایران در برابر مواضع ما محکوم به شکست هستند

دشمنان ایران در برابر مواضع ما محکوم به شکست هستند

مرصاد نیوز: امام جمعه موقت کرمانشاه گفت: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در برابر مواضع ما شکست خواهند خورد.

حجت‌الاسلام محمد حجتی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، با محکوم خواندن اقدام پارلمان اروپا مبنی بر قراردادن نام سپاه در لیست سازمان‌های تروریستی، اظهار داشت: این نخستین ضربه دشمنان به مسلمانان نیست بلکه از زمان پیغمبر اکرم(ص) شاهد تحریم، اسلام‌هراسی و قرآن‌هراسی بوده‌ایم.

وی با تاکید بر ضرورت ایستادگی در برابر دشمنان، افزود: اگر کسی بخواهد درس مبارزه علیه دشمنان را فرا گیرد، باید قرآن را بسیار قرائت کند و در آن تدبر کند.

امام جمعه موقت کرمانشاه با بیان اینکه قرآن دست دشمنان را رو کرده، خاطرنشان کرد: باید قلبا رابطه دوستی با دشمنان را قطع کنیم زیرا کسی که به دشمن عشق بورزد و کشور و ملت وی در مقابل بیگانگان مظلوم واقع شود، ایمان،غیرت شرف و ناموس ندارد.

حجت‌الاسلام حجتی گفت: بر روی افرادی که با هر مسلک و مذهبی، اجازه دخالت در امور کشور را به بیگانگان می‌دهند و درمقابل تبلیغات دشمنان داخلی و خارجی تسلیم می‌شوند نمی‌توان نام انسان با شرافت و آزاده را گذاشت.

وی با بیان اینکه باید نسبت به وطن خود عشق بورزیم، افزود: دخالت‌های دشمنان در امور کشور محکوم است زیرا همان‌گونه که آنها خواستار آزادی هستند ما نیز باید از آن برخوردار باشیم.

حجت‌الاسلام حجتی تصریح کرد: آمریکا و اروپا کشورهای دارای تمدنی نیستند، در حالی که بر اساس تاریخ ایران قدمت 12 هزار ساله دارد و البته آثار تاریخی کشور نیز گویای این مدعا است.

وی با یادآوری اینکه ایران در گذشته نیز در عرصه‌های علمی حرف برای گفتن داشت، عنوان کرد: به‌فرموده پیامبر اکرم(ص) اگر علم در ثریا باشد مردانی از سرزمین پارس به آن دست پیدا خواهند کرد.

امام جمعه موقت کرمانشاه با بیان اینکه اقدامات سپاه تروریستی نبوده، اذعان کرد: ملت ایران ملتی مسلمان و معتقد هستند و ذلت را نمی پذیرند و البته کشورهای دنیا نیز بیدار و آگاه هستند.

حجت‌الاسلام حجتی خاطرنشان کرد: زمانی به دشمنانی چون آمریکا واروپا اجازه دخالت داده می‌شد اما اکنون دیگر به آنها اجازه نخواهیم داد.

وی افزود: دشمنان نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در برابر مواضع ما شکست خواهند خورد برهمین‌مبنا باید متحد باشیم زیرا طبق آیات قرآن وحدت رمز غلبه بر دشمنان است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها