سرویس: سیاسی کد خبر: 430984 13:52 - 1401/11/09

جانشین فرماندهی در ستاد تخصصی بسیج اقشار استان کرمانشاه:

خواستار برخورداری مجمع بسیجیان از حق رأی در شورای برنامه‌ریزی استان هستیم

خواستار برخورداری مجمع بسیجیان از حق رأی در شورای برنامه‌ریزی استان هستیم

مرصاد نیوز: جانشین فرماندهی در ستاد تخصصی بسیج اقشار استان کرمانشاه خواستار برخورداری مجمع بسیجیان از حق رأی در شورای برنامه‌ریزی استان شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، نوروز اکبری در اجلاس مجمع بسیجیان که در محل مجتمع بعثت کرمانشاه برگزار شد، اظهار داشت: مجمع بسیجیان در راستای تحقق گام دوم انقلاب و سند ده ساله، بهره‌گیری از ظرفیت هیئت‌های اندیشه ورز در بسیج و مردم محوری مجامع بسیجیان برگزار می‌شود و با استفاده از ظرفیت‌های موجود به شناسایی فرصت‌ها و ارائه راهکارهایی برای کمک به نقش آفرینی بیشتر تا رسیدن به تمدن نوین اسلامی در تلاش است.

وی افزود: مجمع بسیجیان یک بار در سال به منظور انسجام بخشی و  هم‌افزایی بیشتر، ارائه چهره گفتمانی بسیج، جوان سازی، مطالبه از دستگاه‌های حاکمیتی، انعکاس مناسبت‌های سالیانه برگزار می‌شود و با بهره‌گیری از ظرفیت بسیجیان، صاحب نظران به امید آفرینی، مطالبه‌گری برای رفع مسائل دارای اولویت با حل مشکلات قدم‌های موثری برداشته تا همه مردم از آن منتفع شوند.

جانشین فرماندهی در ستاد تخصصی بسیج اقشار و متخصصین سپاه حضرت نبی اکرم (ص) استان کرمانشاه گفت: مجموعه حاضر متشکل از پنج هیئت اندیشه ورز و گروه‌های تخصصی با استعداد ۱۵ نفر در هر گروه، ۳۷ هیئت اندیشه ورز، ۱۴ مجمع شهرستانی و ۱۰۰ هیئت اندیشه ورز در مجامع شهرستانی است.

اکبری تصریح کرد: مجمع بسیجیان با برگزاری جلسات منظم برای احصا مشکلات و ارائه راهکارهای درون و برون سازمانی با شورای برنامه ریزی استان در تعامل است.

وی خواستار برخورداری مجمع بسیجیان از حق  رأی در شورای  برنامه‌ریزی استان شد و افزود: کارگروه‌های این مجمع درصدد احصاء و ارائه مسائل مرتبط با حوزه‌های آموزشی، فرهنگی و تربیتی هستند.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها