سرویس: اجتماعی کد خبر: 431008 07:57 - 1401/11/10

رئیس پلیس اسلام آبادغرب:

حضور به موقع پلیس، کشاورز اسلام آبادی را از مرگ حتمی نجات داد

حضور به موقع پلیس، کشاورز اسلام آبادی را از مرگ حتمی نجات داد

مرصاد نیوز: فرمانده انتظامی اسلام آبادغرب گفت: حضور به موقع ماموران پاسگاه حسن آباد اسلام آبادغرب، کشاورز ۶۵ ساله اهل این شهرستان را از گاز گرفتگی و مرگ حتمی نجات داد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،پایگاه خبری پلیس، هوشنگ مبارکی اظهار داشت: لطیف علی عبدی فرمانده پاسگاه حسن آباد به همراه، سیروس ملکی و سرباز وظیفه «مهدی فتحی» حوالی ساعت ۴:۳۰ دقیقه بامداد با خودروی سازمانی مشغول گشت زنی در حوزه استحفاظی بودند که یک دستگاه خودرو پیکان پارک شده در مزارع کشاوری، توجه آن‌ها را به خود جلب کرد.

وی ادامه داد: با مشاهده این صحنه، سروان عبدی، ستوانیکم ملکی و وظیفه عبدی برای بررسی موضوع به سراغ خودرو پارک شده می‌روند که متوجه روشن بودن گاز پیک نیکی و بیهوشی یک نفر داخل پیکان می‌شوند.

 مبارکی تصریح کرد: ماموران پاسگاه حسن آباد با مشاهده این صحنه به سرعت نسبت به باز کردن درب خودرو و خارج کردن کشاورز ۶۵ساله از داخل آن اقدام و با آب صورت وی را شستشو می‌دهند.

رئیس پلیس اسلام آبادغرب با بیان اینکه این ۳ مامور وظیفه شناس، کشاورز بیهوش شده را به مراکز درمانی منتقل کردند، افزود: خوشبختانه حال این فرد مساعد گزارش شده است.

وی در پایان با قدردانی از اقدام فرمانده و کارکنان پاسگاه حسن آباد، گفت: پلیس همواره حافظ جان و مال مردم بوده و ثابت کرده است برای آسایش آن‌ها شبانه روز تلاش می‌کند.

 

انتهای پیام/

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها