سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 432726 15:08 - 1401/12/29

شهردار پاوه:

طرح تفصیلی شهر پاوه تصویب شد

طرح تفصیلی شهر پاوه تصویب شد

مرصاد نیوز:شهردار پاوه از تصویب طرح تفصیلی شهر پاوه خبر داد.

سالم مرادی در گفتگو با خبرنگار شبکه اطلاع رسانی مرصاد، اظهار داشت: طرح تفصیلی یا همان سند توسعه شهری، سند اصلی مورد استناد در تمام برنامه‌ریزی‌ها و ملاک اقدامات بعدی با افق ۱۰ ساله در شهر است که نبود آن در شهر پاوه یکی از چالش‌های مهم در حوزه توسعه این شهر و کاهش کیفیت خدمات ارائه شده به شهروندان بود.

 

وی افزود: تاکنون شهر پاوه فاقد طرح تفصیلی مصوب بوده است و بدون طرح تفصیلی اداره می‌شد که همین امر موجب بروز برخی از مشکلات و ناهنجاری در حوزه شهرسازی و توسعه شهرمان شده که با منافع و حق و حقوق عامه در تضاد بود.

 

شهردار پاوه ادامه داد: بر همین اساس و با توجه به اهمیت موضوع، تصویب طرح تفصیلی در اولویت‌های کاری شهرداری و شورای اسلامی شهر قرار گرفت و مشکلات و موانع موجود بر سر راه تصویب طرح، در جلسات متعدد و فشرده بررسی طرح، مطرح و برطرف شد و در نهایت پس از کش و قوس‌های فراوان، روز گذشته مصادف با بیست و هشتم اسفند ماه به تأیید و تصویب کمیسیون ماده پنج استان رسید.

 

 مرادی با بیان اینکه این طرح اولین طرح تفصیلی مصوب شهر پاوه است، تصریح کرد: امیدواریم این طرح در افق پیش‌بینی شده، مشکلات شهرسازی پاوه را رفع کند و حقوق عامه و مالکانه شهروندان را پوشش دهد.

 

شهردار پاوه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه شروع تهیه طرح از سال ۱۳۹۲ بوده، قطعا در بازه زمانی سال مذکور تاکنون، شهرداران پاوه و اعضای شورای اسلامی شهر زحماتی در رابطه با آن متقبل شده‌اند که لازم است مراتب امتنان خود و اعضای شورای اسلامی شهر را خدمت آن عزیزان اعلام کنم. 

 

انتهای پیام/۰

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها