سرویس: استان کرمانشاه کد خبر: 432918 17:04 - 1402/01/11

با حضور جمعی از مسئولین استانی؛

آبرسانی به ۱۵ روستای سنقروکلیایی در قالب پروژه‌های محرومیت زدایی مورد بررسی قرار گرفت

آبرسانی به ۱۵ روستای سنقروکلیایی در قالب پروژه‌های محرومیت زدایی مورد بررسی قرار گرفت

مرصاد نیوز: با حضور جمعی از مسئولین استانی و شهرستان آبرسانی به ۱۵ روستای سنقروکلیایی در قالب پروژه‌های محرومیت زدایی مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، سرهنگ پاسدار شهرام یاری فرمانده سپاه ناحیه سنقر اظهار داشت: با توجه به رسالت سپاه و بسیج در رفع محرومیت زدایی و با توجه به نیاز شهرستان در تأمین آب شرب پایدار برای روستاهای به صورت جهادی و در کوتاهترین زمان ممکن با درخواست آبفای استان و همکاری با این اداره برای خدمت به مردم دو مجتمع آبرسانی تحویل سپاه پاسداران شد.

طی نشستی که در مسجد روستای خانقاه علیا با حضور جانشین فرماندهی سپاه حضرت نبی اکرم (ص) ، فرماندهی قراره بسیج سازندگی، مدیرعامل شرکت آبفای استان، نماینده مردم سنقروکلیایی، فرماندار و برخی از مدیران و کارشناسان برگزار شد آبرسانی به ۱۵ روستای شهرستان در قالب پروژه‌های محرومیت زدایی مورد بررسی قرار گرفت. 

پروژه آبرسانی مجتمع آگاه با مشارکت قرارگاه سازندگی و آبفا با هدف آبرسانی به روستاهای اکبرآباد، سرخم، ویژه، تپه اسماعیل، خانقاه سفلی، خانقاه وسطی، خانقاه علیا و باقرآباد، و بلوطستان شامل ۳۴ کیلومتر لوله گذاری خط انتقال، ۱۲ باب مخزن، ۳ باب ساختمان موتورخانه و ۱۱ کیلومتر شبکه توزیع با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال و پیشرفت تقریبی ۳۵ درصدی در این نشست مورد بررسی و پیگیری قرار گرفت. 

همچنین پروژه آبرسانی هفت آشیان نیز با هدف آبرسانی به روستاهای آبباریک،پلنگین، آرانله، دارحیدر، کوچکینه و یارگله شامل ۱۴ کیلومتر لوله گذاری خط انتقال، یک باب مخزن، یک ساختمان موتورخانه و ۷.۵ کیلومتر شبکه توزیع که اخیرا فعالیت اجرایی آن شروع شده با اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال در دست اقدام می‌ب

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

آخرین مطالب

پربازدیدترین ها