کد خبر: 4363 11:15 - 1392/01/29

نقدی:ارتش مکتبی با پیروی محض از ولایت قدرت مضاعفی به کشور بخشیده است

رییس سازمان بسیج مستضعفین گفت: با وجود چنین ارتشی در کشور سخن از سازش و کوتاه آمدن در مقابل دشمن، خیانتی آشکار است.

به گزارش  مرصاد ، سردار محمدرضا نقدی رییس سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت 29 فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران پیامی را صادر کرد.

متن کامل این پیام به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

29 فروردین سالروز حماسه‌ای ماندگار از ارتش پرافتخار و عزت آفرین جمهوری اسلامی است، حماسه‌ای که از 19 بهمن 57 با بیعت ارتشیان مومن با ولایت فقیه آغاز شد، در جنگ با آشوبگرانِ عامل استکبار و دوران دفاع مقدس شکوفا شد و همچنان استمرار دارد و هر روز بر عظمت و شوکت آن افزوده می‌گردد.

آنچه این حماسه را رقم زده و ارتش جمهوری اسلامی ایران را به ارتشی منحصر بفرد تبدیل کرده است بیش از هر چیز ایمان الهی و ولایتمداری و روحیه خودباوری و استقلال ارتش است و آنچه آن را استحکام بخشیده وحدت و همدلی با سپاه و پیوند عمیق با بسیج و تفکر بسیجی است.

ولایتمداری، ایمان و دیانتی که "شیرودی"ها نماد آن بودند، خودباوری و جهاد علمی که "ستاری"ها آن را پی ریختند، وحدت و همدلی که "صیاد"ها فدای آن شدند و جوشش بسیجی که "بابایی"ها، "اردستانی"ها و "آبشناسان"ها الگوی مجسم آن هستند ارتشی مقتدر و مردمی را ساخته است که مصداق حزب الله است.

تنها ارتش با این ویژگی هاست که می تواند چون کوهی استوار در مقابل رژیم ظالم و مستکبر آمریکای جنایتکار بایستد و هیمنه‌ی ظالمان بین‌المللی را در هم بشکند.

با وجود چنین ارتشی سخن از سازش و کوتاه آمدن در مقابل دشمن، خیانتی آشکار است. وجود ارتش در این خط و مرام، آزادی قریب الوقوع بیت المقدس و همه ی سرزمین های اسلامی را نوید می دهد، ما به ارتش مکتبی خود که با پیروی محض از امام خامنه‌ای عزیز، قدرت مضاعفی به کشور بخشیده است افتخار می‌کنیم و این روز را به ارتشیان غیور و همه‌ی ملت ایران تبریک می‌گوییم.

منبع: فارس

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها