کد خبر: 5665 08:39 - 1392/02/02

اخراج مردان «زیبا رو» و «خوش تیپ»از عربستان

زیبا بودن سه توریست اماراتی در عربستان کار دست آنها داد و مقامات امنیتی عربستان این سه مرد «زیبارو» را از این کشور...

 شاید تصور این امر سخت باشد اما زیبا بودن سه توریست اماراتی در عربستان کار دست آنها داد و مقامات امنیتی عربستان این سه مرد «زیبارو» را از این کشور اخراج کردند.

به گزارش روزنامه ایلاف عربستان، سه مرد اماراتی که برای شرکت در مراسم سنتی مردمان عرب به ریاض سفر کرده بودند، از این کشور اخراج شدند. این سه مرد که در چادر صحرایی خود بسر می‌بردند، ناگهان با حمله نیروهای پلیس عربستان مواجه شدند و در ادامه آنها را از مراسم خارج کردند.

مسئولان امنیتی عربستان درباره این اقدام خود عنوان کرده‌اند که زیبایی و خوش‌تیپی بیش از اندازه این سه فرد موجب شد تا آنها از این مراسم اخراج شوند. آنها همچنین اظهار کردند که زیبایی این مردان می‌توانست موجب اغوای زنان حاضر در مراسم شود و از این رو دست به این اقدام زده‌اند.

یکی از مسئولان برگزاری این مراسم نیز در گفتگو با این روزنامه عنوان کرده است: این سه مرد به دلیل زیبایی بیش از اندازه مخل این مراسم شناخته شدند. این احتمال وجود داشت که زنان بازدید کننده به دام این افراد بیفتند.

جشنواره جنادریوا، یکی از مهم‌ترین رویدادهای فرهنگی در عربستان سعودی محسوب می‌شود و در این مراسم مردم با شرکت در این مراسم با سبک و سیاق زندگی اعراب در گذشته آشنا می‌شوند. مراسم شمشیر بازی، زندگی در چادر، رقص شمشیر و... از برنامه‌های مهم این جشنواره هستند.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها