کد مطلب: 84900
سه‌شنبه ۱۳۹۲/۹/۱۹ - ۱۲:۳۱

 مرصاد نیوز: معاون امور عمرانی فرمانداری قصرشیرین گفت:  ثبت بیش از 618 درخواست مردمی مبنی بر ایجاد خسارت به واحدهای مسکونی شهری و روستایی در جریان زلزله های اخیر شهرستان قصرشیرین گزارش شده است.

 

به گزارش مرصاد، مراد تاتار در گفتگو با الوند خبر اظهار داشت: در پی زلزله های اخیر شهرستان قصرشیرین بالغ بر 618 درخواست مردمی مبنی بر ایجاد خسارت به واحدهای مسکونی شهری و روستایی گزارش شده است. 

  
وی افزود: این تقاضاها حکایت از وارد شدن خسارت های از 5 تا 3۰ درصدی به اماکن مسکونی و تجاری مناطق شهری و روستایی این شهرستان دارد.
 
معاون امور عمرانی فرمانداری قصرشیرین تصریح کرد: ارزیابی و بررسی میزان خسارت گزارش شده در مناطق روستایی توسط بنیاد مسکن و منازل شهری نیز توسط اداره راه و شهر سازی صورت گرفته است.
 
وی یاد آور شد جهت بررسی وبرآورد قطعی میزان خسارتها، درخواست ها  به دستگاههای مرتبط ارجاع داده شده اند و پس از تامین اعتبار به صورت تسحیلات با سود کم و یا پرداخت خسارتی بر اساس خسارت وارد شده داده مبالغی پرداخت می شود.

 

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

رئیس دفتر شورای نگهبان در کرمانشاه مطرح کرد

هشدار به کاندیداهای انتخابات مجلس / رصد فعالیت‌ حقیقی و مجازی نامزدها

مرصادنیوز: رئیس دفتر شورای نگهبان در استان کرمانشاه از رصد فعالیت های مجازی و حقیقی کاندیدهای احتمالی مجلس شورای اسلامی در این استان خبر داد.

پربازدیدها