سرویس: بین الملل کد خبر: 94906 09:57 - 1392/10/07

مرصاد گزارش می دهد/

افشای پشت پرده حمله خمپاره ای پنجشنبه شب به لیبرتی/ قتل عام اعضای ناراضی منافقین در سناریوی کشته سازی مریم رجوی

افشای پشت پرده حمله خمپاره ای پنجشنبه شب به لیبرتی/ قتل عام اعضای ناراضی منافقین در سناریوی کشته سازی مریم رجوی

مرصادنیوز: شب جمعه رسانه های بیگانه در تیتر واحد اعلام کردند کمپ لیبرتی مورد اصابت خمپاره قرار گرفت.  با نگاهی دقیق صحنه سازی خمپاره بارانی که به ناشیانه ترین شکل اجراشد لو خواهد رفت.

 

 

به گزارش سرویس بین الملل پایگاه خبری مرصاد/ شورای مقاومت از مجموعه های فرقه تروریستی منافقین نوشت: "شامگاه امشب كمپ ليبرتي با دهها موشك هدف قرار گرفت.ساعت 21 و 15 دقيقه به وقت محلي، كمپ ليبرتي با دهها فروند موشك از انواع مختلف هدف قرار گرفت. تعداد کشته ها و مجروحان متعاقبا اعلام خواهد شد. اين چهارمين حمله موشكي به كمپ ليبرتي در سال 2013 است. اين  حمله در حاليست كه اجساد قتل عام 10 شهريور از سوي دولت عراق هنوز براي تدفين به ساكنان تحويل نشده است".

به طور طبیعی مردم مسلمان و مظلوم عراق حق دارند با هر وسیله ای با گروهک منافقین تسویه حساب کنند اما یک نکته بسیار حساس در انفجارهای اخیر وجود دارد و آن هم عکس هایی است که رسانه منافقین در اختیار خبرگزاری های بیگانه قرار داده است.

یک مقام آگاه عراقی در گفتگو با مرصاد نیوز اعلام کرد بسیاری از ساکنان لیبرتی توسط سران منافقین به اسارت در آمده اند و اگر به دلخواه خودشان باشد فرار خواهند کرد.اخبار موجود نشان می دهد مریم رجوی از سران منافقین قبل از سفر به ایتالیا در یک جلسه محدود اعلام کرده بود برای اینکه بتوانیم سازمان را حفط کنیم نیاز به کشته داریم تا دولت عراق و وزارت اطلاعات ایران را مقصر آن اعلام کنیم.

بر همین اساس توسط حلقه نظامی منافقین طراحی دقیقی صورت گرفت و پروژه کشته سازی کلید خورد اما منافقین کوردل در انتشار عکس و ساعت حمله نکاتی را در نظر نگرفتند و همین امر باعث رسوایی آنان شد.

در خبر سازمان منافقین حمله به لیبرتی ساعت 21:15 به وقت محلی اعلام شده است ولی عکس ها در هوای روشن گرفته شده است. سازمان های مدعی حقوق بشر از شیرین عبادی گرفته تا احمد شهید باید به کشته سازی منافقین توجه کنند چون در طراحی ظالمانه سران منافقین توافق شده که افراد ناراضی در سازمان به بهانه های مختلف کشته شوند و مسبب آن دولت عراق معرفی شود.

111111 [1600x1200]بی بی سی فارسی

222222 [1600x1200]

بی بی سی فارسی در خدمت تروریست های دروغگو سازمان منافقین

333333 [1600x1200]

عکس شماره یک: هوا روشن است در حالی که سازمان منافقین ادعا کرده ساعت حمله موشکی 21:00 به وقت بوده و افراد مشخص شده بدون بیم از تکرار حملات موشکی در حال سند سازی و عکس گرفتن هستند.گویا خبر دارند حملات خمپاره ای با هماهنگی انجام میشود و سوال اینجا است چه کسانی به کمپ لیبرتی خمپاره پرتاب کردند و آیا شلیک خمپاره آتش سوزی با دود سفید دارد یا دوستان منافق سوتی داده اند، در این عکس از گلوله دودانگیز فسفر سفید استفاده شده است و برای ایجاد پرده دود و علامت گذاشتن بکار میرود.خمپاره 120 از لحاظ فنی منطقه کشنده : 40 × 25 متر و شعاع منطقه خطر : 400 متر است حال در عکس آتش سوزی تصنعی صورت گرفته است که دود از لای منافذ عبور میکند یا از خمپاره دودانگیز استفاده شده است که خرج آن کمتر از گلوله انفجاری است و در زمان اصابت فضای گسترده را تخریب مکیند و قدرت انهدام سقف یک کانکس را دارد.

4444444 [1600x1200]

عکس شماره دو: اصابت گلوله خمپاره به کانکس اثری متفاوت از این دارد ، کانکس از یک لایه درونی پوشش چوبی و یک لایه آهنی ضخیم و یک لایه پشم شیشه و عایق حرارتی سفید رنگ تشکیل شده است برخورد خمپاره به بدنه کانکس باید اثر تخریبی زیادی داشته باشد و اثرات به جامانده از انفجار به شکل شمسه تمام اطراف را سیاه میکند و محیط تخریبی شبیه به دایره خواهد بود.این انفجار ناشیانه برای سند سازی به وسیله چاشنی و مقداری تی ان تی انجام شده است.

5555 [1600x1200] [1600x1200]

عکس شماره سه: آنچه در این عکس نمایان است صحنه سازی اصابت خمپاره بر روی تشک تخت و مقداری خون که گویا اثر شلیک خمپاره است بررسی فنی عکس نشان میدهد در زمان اصابت موشک خمپاره میز چوبی تکان نخورده است و حتی حفاظ های کناری تخت سالم مانده است! دیوارها بر اثر اصابت و انفجار موشک خمپاره آسیبی ندیده است. تصویری از جنازه ای منافقین در اختیار خبرگزاری ها قرار داده نشده و فقط 8 بیانیه با فاصله یک ساعت از هم منتشر شده ، مجموع این برخوردها و بازتاب ها حاکی از برنامه ریزی برای کشتار وسیع مخالفین سازمان منافقین در لیبرتی به دستور سران فرقه رجوی است.

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها