سرویس: بین الملل کد خبر: 99214 10:52 - 1392/10/14

سفیر اسرائیل در آرژانتین:

ولایتی، وحیدی و فلاحیان را ترور خواهیم کرد/ امضا قرارداد بین BBC و اسرائیل برای قتل متهمین "آمیا"

ولایتی، وحیدی و فلاحیان را ترور خواهیم کرد/ امضا قرارداد بین BBC و اسرائیل برای قتل متهمین "آمیا"

مرصادنیوز: انتشار اخبار مربوط به پرونده آمیا، یک بحث کاملا مغرضانه و هدفمند است که از طرف مدیران BBC دنبال می شود و این در حالی است که سفیر سابق رژیم صهیونیستی در آرژانتین با بردن نام برخی مسئولان وقت جمهوری اسلامی گفته است : " اسراییل هنوز از آنها انتقام نگرفته است".

 

 

سرویس نقد رسانه پایگاه خبری مرصاد/ بی بی سی فارسی رسانه ای مستقل یا بنگاه خبری در اختیار صهیونیست ها؛ این سوال اکثر افرادی است که روز گذشته وب سایت بی بی سی را رصد کرده اند.

"اکثر افراد مرتبط با انفجار در مراکز یهودیان آرژانتین را کشته‌ایم"...  این جمله تیتر یک BBC بود، انتخاب تیتر نشان می دهد مدیران شبکه سلطنتی انگلیس مانند صهیونیست ها از هر فرصتی استفاده می کنند تا به منافع جمهوری اسلامی ضربه وارد کنند.

وب سایت خبری بی بی سی فارسی ابتدا خبر را تیتر یک کرد، سپس تلویزیون بی بی سی فارسی رپرتاژ خبری رفت و در گام  آخر کلیه کارمندان بی بی سی فارسی در فیس بوک و توئیتر خبر را منتشر کردند.

روند کار نشان می دهد مدیر بخش بی بی سی فارسی قرار داد یک پروژه صهیونیستی را امضاء کرده است.

با پیگیری های به عمل آمده مشخص شد دستور این مصاحبه توسط "آویگدور لیبرمن" صادر شده است. وی رهبر حزب راستگرای "اسرائیل، خانه ما" است که پس از ماست مال شدن تمام اتهاماتش مجددا مقام وزارت امور خارجه رژیم صهیونیستی را در دست گرفته است.

انتشار اخبار مربوط به پرونده آمیا، یک بحث کاملا مغرضانه و هدفمند است که از طرف مدیران BBC دنبال می شود و این در حالی است که سفیر سابق رژیم صهیونیستی در آرژانتین با بردن نام برخی مسئولان وقت جمهوری اسلامی گفته است : " اسراییل هنوز از آنها انتقام نگرفته است".

در این لیست نام برخی چهره های سرشناس دهه 70 وجود دارد که میتوان از آقایان احمد وحیدی، علی فلاحیان و علی اکبر ولایتی و دیگران نام برد و با آگاهی از خوی درندگی صهیونیست های خونخوار لازم است تیم های حفاظتی این عزیزان تقویت شود.

11111

بی بی سی فارسی در خدمت دروغ پراکنی صهیونیست ها

موضوع انفجار آمیا به 20 سال پیش برمی گردد، ماجرا از آنجا شروع شد كه در 27 تير ماه 1373 ساختمان بزرگي در بوينس‌آيرس پايتخت آرژانتين كه متعلق به يهوديان آرژانتين بود، هدف يك عمليات انفجاری قرار گرفت و منجر به کشته شدن 85 نفر و زخمي شدن بيش از 300 نفر شد.

مطرح كردن پرونده آميا در مجمع عمومی اينترپل پيش از هرچيز حكايت از فعاليت صهيونيست‌ها برای تحت فشار قراردادن جمهوری اسلامي ايران دارد. با اين كه بحث آميا تاكنون جنجال‌های بسياری را در دنيا آفريده، اما با وجود تغيير چند قاضي برای اين پرونده، هيچگونه شواهد و مداركي در تمامي دادگاه‌های مربوطه عليه ايران به ‌دست نيامده است.

2222 [1600x1200]

ایتزهاک آویران نماینده رژیم صهیونیستی در آرژانتین 1993 تا 2000

اسحاق (ایتزهاک) آویران، سفیر رژیم اشغالگر قدس در آرژانتین، در مصاحبه‌ای با خبرگزاری یهودیان آرژانتین - ای‌‌جی‌ان - گفته است که اسرائیل توانسته اکثر کسانی را که پشت حملات خونین به سفارت اسرائیل و یک مرکز فرهنگی یهودیان در آرژانتین بودند را به قتل برساند.

وی در عین حال گفته است که عدالت در مورد حامیان اصلی این عملیات هنوز به اجرا درنیامده و افزوده است: "هنوز هم لازم است آرژانتین دقیقا جواب دهد که در ارتباط با این حملات، چه روی داده است."

 اسرائیل و آمریکا معتقدند که جمهوری اسلامی در سازماندهی و حمایت از این حملات دست داشته و اسامی شماری از مقامات وقت ایران به عنوان افراد مرتبط با طراحی این حملات مطرح شده است.

نماینده رژیم صهیونیستی علی رغم همه لابی ها برای فشار بر دادگاه آمیا به منظور سند سازی علیه جمهوری اسلامی ایران مدعی شده که دولت آرژانتین برای کشف و افشای "حقایق" مربوط به بمب‌گذاری‌ها تحت فشار بوده است!

whatsapp
telegram
Facebook
Twitter
Email
کپی کردن لینک

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها