مرصادنیوز: غواص کرمانشاهی جسد نوجوان ایلامی را در تاریکی مطلق سد چم گردلان ایلام  و پس از 28 ساعت غواصی یافت.

 

سه جوان روز جمعه برای گردش به سد “چم گردلان” ایلام رفته و با تشک بادی وارد دریاچه می شوند که به دلیل واژگونی تشک هر سه نفر به داخل آب پرتاب می شوند.

یک نفر از این افراد در این حادثه توانست خود را نجات داده ولی متاسفانه دو تن دیگر به نام های 'کریم' و 'یوسف' به دلیل آشنا نبودن با فن شنا غرق می شوند.

با تلاش افراد محلی جسد یکی از این دو جوان که در قسمت کم عمق سد بود، در ساعت های ابتدایی پیدا شد.

تلاش برای یافتن جسد دوم از سوی چندین غواص بی نتیجه ماند که در نهایت خانواده حادثه دیده از غواص کرمانشاهی و افتخاری کشور برای انجام این کار کمک خواستند.

بهمن پرورش در این رابطه گفت: بنا به درخواست کمک خانواده حادثه دیده و با همکاری هلال احمر کرمانشاه برای پیدا کردن این جسد، خود را به محل حادثه رساندم.

وی افزود: با وجود اینکه قبل از من تلاش های زیادی برای یافتن این جسد شده بود اما با توکل به خدا و اتکا به تجارب خود عزم خود را جزم کردم تا جسد این جوان را پیدا کنم.

این امدادگر کرمانشاهی و افتخاری کشور ادامه داد: شب گذشته و برای اینکه حادثه مضاعف دیگری برای خانواده های سرگردان آنها رخ ندهد به جستجوی جسد پرداختم که در نهایت در تاریکی مطلق و مقارن ساعت 9 شب جسد این جوان ایلامی را پس از 28 ساعت از وقوع حادثه در اعماق سد پیدا کردم.

پرورش یادآور شد: افتخار می کنم که خادم تمامی اقوام ملت ایران هستم و از انجام دادن این کار بدون اخذ هیچگونه وجهی بسیار خوشحالم.

بهمن پرورش سابقه فعالیت 15 سال در حوزه امدادرسانی دارد.

سابقه حضور امدادی در 64 شهر کشور از دیگر اقدامات ارزنده وی است.

پیدا کردن 10 شهید والامقام در آب، 30 شبانه روز تلاش در پی یافتن دو شهید در رودخانه سیمره شهرستان دره شهر تا مرز مرگ، نجات 87 نفر در سوانح گوناگون آب، آتش و کوهستان، پیدا کردن تعداد زیادی غریق و امداد رسانی های بسیار دیگر از جمله سوابق کاری این امدادگر است.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

یک کارشناس مسائل اجتماعی در تبیین بیانیه اخیر رهبر:

مدیریت را باید به جوانان سپرد /لزوم اصلاح سبک زندگی‌ها

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل اجتماعی با تاکید بر لزوم بهره‌گیری از روحیه فسادستیزی جوانان گفت: مدیریت را باید به جوانان سپرد.

پربازدیدها