کد مطلب: 265635
دوشنبه ۱۳۹۵/۱/۲۳ - ۱۸:۹

یادداشت:مسلم معین

اللهم ارزقنا هذا الحصر...

مرصاد نیوز: "اللهم ارزقنا هذا الحصر" امروز دعای بسیاری از مردمی است که در دولت روحانی قدرت خرید خود را از دست داده اند.

یادداشت _ مسلم معین /  "اللهم ارزقنا هذا الحصر" امروز دعای بسیاری از مردمی است که در دولت روحانی قدرت خرید خود را از دست داده اند.

 

 خانواده هایی که بعضا با داشتن بیماران خاص، مشمول قطع یارانه هم شده اند در خواب خود نمی بینند که صدای آنها آنگونه که محصوری! مانند کروبی برای رئیس جمهور نامه می نویسد به رئیس دولت سرمایه دارها برسد.

 

بیماران مظلوم مناطق مرزی کشور  که هنوز گوششان صدای توپ و تانک و گلوله دشمن می شنود، امروز با بدترین نوع امکانات و رفتارها در بیمارستانهایی که به گاراژ شبیه است تا مریضخانه معالجه می شوند، در حالی که حکیم باشی و جراح آقایان و خانمهای سران براندازی 88،  وزیر بهداشت کابینه آقای روحانی است. وقتی وزیری که باید طرح تحول سلامت مردم برایش مهم باشد، ساعت ها با آب مروارید چشم چند ضد انقلاب ور می رود؛ آیا مردم بی بضاعتی که چشمشان به تدبیر دولت است نباید آرزو کنند که مسئولین دولتی این چنین آنها را محاصره کنند؟

 

به نظر نمی رسد کروبی یا هر متهم به محاربه با نظام که چونان خوارج ضارب امیرالمومنین به جای تازیانه، کاسه های شیر نصیبشان شده است شخصا در آرزوی دادگاه عادلانه و ضربت نهایی باشند و  نامه درخواست محاکمه خودشان را با دست خودشان نگاشته باشند و از همه مهم تر آن را برای کسی ارسال کنند که امضای او هم (روحانی) پای حصر سران فتنه است.

 

 چراکه وقتی به جای طناب دار  هفته ای چند بار برای آنها استخر قرق می شود و به جای سلول های تنگ، کسی مثل کروبی حتی روی تخت یکنفره خوابش نمی برد و نوع دونفره آن را سفارش می دهد، طبیعی است که مشمولین رافت اسلامی دیگر به دنبال عدالت اسلامی برای خود نباشند.

 

البته تشخیص این موضوع دشوار نیست که انتشار نامه هایی از این دست همزمان با خبرهایی مانند استقبال های مردمی از سفرهای احمدی نژاد و پیش خبر قطع یارانه چیزی حدود 25 میلیون نفر از مردم با چه هدفی انجام می شود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

پشت‌پرده شبیخون دولت لو رفت؛

«شوک بنزینی»؛ بازی کثیف انتخاباتی اصلاح‌طلبان

مرصادنیوز: اظهارات دبیرکل حزب اتحاد ملت نشان داد که دولت بی‌تدبیر چگونه در شوک بنزینی امنیت ملی و جان و مال مردم را قربانی مطامع حزبی‌ برای پیروزی در انتخابات پیش رو کرد.

پربازدیدها