کد مطلب: 3106
سه‌شنبه ۱۳۹۲/۱/۲۷ - ۱:۱۷
مرصادنیوز: روز اول ثبت نام از کاندیداهای جهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با ثبت نام فقط 6 نفر به پایان رسید.   به گزارش خبرنگار مرصاد از فرمانداری کرمانشاه خبر می رسد در روز نخست ثبت نام از داوطلبان شرکت در چهارمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا، برای حوزه انتخابیه شهر کرمانشاه تنها 6 نفر نام نویسی کردند. اخبار رسیده حاکی از اختلال در سامانه اینترنتی نام نویسی از داوطلبان در روز نخست ثبت نام بود که این موضوع باعث شد داوطلبان اندکی موفق به دریافت کد رهگیری نهایی برای ثبت نام شوند. بر اساس این گزارش اختلال سیستم در ساعات پایانی ثبت نام بر طرف شده است و پیش بینی می شود فردا به شکل قابل توجهی آمار ثبت نام ها اضافه شود. گفتنی است در روز نخست از چهره های مطرح برای ثبت نام خبری نبود و احتمالا نامزدهایی که شانس بیشتری دارند کار ثبت نام را به روزهای آتی موکول کرده اند. همچنین از شهرستان های استان نیز خبر می رسد تعداد کسانی که موفق به ثبت نام شده اند در روز نخست بالا نبوده است. به گزارش خبرنگار مرصاد از ثلاث باباجانی، فرمانداری این شهرستان تعداد ثبت نام کنندگان را 4 نفر اعلام کرده است. بخشدار ماهیدشت نیز در گفتگو با خبرنگار مرصاد گفت: 6 کاندیدا در این حوزه موفق به دریافت کد رهگیری شده اند. شهرستانهای سرپل ذهاب و قصر شیرین نیز به ترتیب 3 و 2 ثبت نام داشته اند. اما گزارشها حاکی از درخواست های فراوان برای ثبت نام و کاندیدا شدن در انتخابات است که با توجه به مرتفع شدن مشکل سامانه ثبت نام قابل پیش بینی است که تعداد کاندیداها بسیار بیش از آمار خواهد بود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

جهادگرانی که رنگ امید بر سیاهی محرومیت می‌کشند؛

زنگ زندگی در رکاب سنگرسازان بی‌سنگر

مرصادنیوز: جهادگران یا به تعبیر زیبای معمار کبیر انقلاب سنگرسازان بی‌سنگر این روزها در زنگ زندگی، رنگ امید را بر چهره مناطق محروم می‌کشند.

پربازدیدها