کد مطلب: 3106
27 فروردین 1392،‏ 1:17:01
مرصادنیوز: روز اول ثبت نام از کاندیداهای جهارمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا با ثبت نام فقط 6 نفر به پایان رسید.   به گزارش خبرنگار مرصاد از فرمانداری کرمانشاه خبر می رسد در روز نخست ثبت نام از داوطلبان شرکت در چهارمین دوره انتخابات شوراهای شهر و روستا، برای حوزه انتخابیه شهر کرمانشاه تنها 6 نفر نام نویسی کردند. اخبار رسیده حاکی از اختلال در سامانه اینترنتی نام نویسی از داوطلبان در روز نخست ثبت نام بود که این موضوع باعث شد داوطلبان اندکی موفق به دریافت کد رهگیری نهایی برای ثبت نام شوند. بر اساس این گزارش اختلال سیستم در ساعات پایانی ثبت نام بر طرف شده است و پیش بینی می شود فردا به شکل قابل توجهی آمار ثبت نام ها اضافه شود. گفتنی است در روز نخست از چهره های مطرح برای ثبت نام خبری نبود و احتمالا نامزدهایی که شانس بیشتری دارند کار ثبت نام را به روزهای آتی موکول کرده اند. همچنین از شهرستان های استان نیز خبر می رسد تعداد کسانی که موفق به ثبت نام شده اند در روز نخست بالا نبوده است. به گزارش خبرنگار مرصاد از ثلاث باباجانی، فرمانداری این شهرستان تعداد ثبت نام کنندگان را 4 نفر اعلام کرده است. بخشدار ماهیدشت نیز در گفتگو با خبرنگار مرصاد گفت: 6 کاندیدا در این حوزه موفق به دریافت کد رهگیری شده اند. شهرستانهای سرپل ذهاب و قصر شیرین نیز به ترتیب 3 و 2 ثبت نام داشته اند. اما گزارشها حاکی از درخواست های فراوان برای ثبت نام و کاندیدا شدن در انتخابات است که با توجه به مرتفع شدن مشکل سامانه ثبت نام قابل پیش بینی است که تعداد کاندیداها بسیار بیش از آمار خواهد بود.

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

یک کارشناس مسائل سیاسی تاکید کرد:

لزوم اقدام متقابل ایران در برابر ناقضان برجام /دولت و ملت یکپارچه از منافع ملی دفاع کنند

مرصادنیوز: یک کارشناس مسائل سیاسی گفت: باید هزینه بهم خوردن برجام به دوش کسانی بیفتد که از ابتدا به تعهدات خود عمل نکردند.

نماینده قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب در مجلس:

«بازی دراز» نماد رشادت رزمندگان جبهه های غرب است

بررسی جعل مدرک توسط جلایی پور؛

نخبه هایِ محترمِ متهمِ جاعل + فیلم

به پاس خدمات فرزندان مولود انقلاب؛

"جنگنده های خدمتگزار"

پربازدیدها