کد مطلب: 312856
شنبه ۱۳۹۶/۴/۱۷ - ۸:۵

 دم خروس افتتاح های انتخاباتی؛

کلینیک فوق متروکه بوستان در کرمانشاه/ مقصر وزیر است یا دانشگاه علوم پزشکی؟ + عکس

مرصادنیوز: علی رغم افتتاح یکی کلینیک فوق تخصصی در کرمانشاه با نام بوستان پیش از انتخابات ریاست جمهوری، تصاویر از متروکه بودن آن حکایت دارد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، ۲۴ فروردین ماه سال جاری و دقیقا یک ماه پیش از انتخابات ریاست جمهوری بود که در ادامه حضور پرشور انتخاباتی وزرای دولت برای تبلیغات، قاضی زاده هاشمی به کرمانشاه سفر کرد.

دم خروس افتتاح های انتخاباتی

فارغ از اینکه او چه طرح هایی را برای چندمین بار افتتاح کرد، یکی از برنامه های افتتاح وی در کرمانشاه بهره برداری از کلینیک فوق تخصصی بوستان از مصوبات  سفر رهبر معظم انقلاب به کرمانشاه بود که پس از مصادره آن به نام دولت، ادعا شد پس از آن تاریخ با چندین مطب فوق تخصصی به مردم استان خدمت رسانی خواهد کرد.

دم خروس افتتاح های انتخاباتی

علی رغم گذشت حدود ۳ ماه از تاریخ این افتتاح صوری، خبرنگار مرصاد تصاویری را از این مجموعه درمانی تهیه کرده است که نشان می دهد فعلا به جای فوق تخصصی، فوق متروک است. سوال اینجاست! در این افتتاح که بیشتر به یک شو انتخاباتی شبیه بوده مقصر فریب دادن افکار عمومی وزیر بهداشت است یا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه.... یا هردو؟ یا دلیل قانع کننده ای برای آن وجود دارد؟

دم خروس افتتاح های انتخاباتی
دم خروس افتتاح های انتخاباتی

افزودن دیدگاه جدید

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

از «آرامستان» تا «بهارستان»

سبدهای رأی در صف عزا

مرصادنیوز: این روزها کاندیداهای انتخابات سعی می‌کنند سبدهای رای‌شان را با حضور در صف عزا و عروسی پُر کنند.

پربازدیدها