سرویس: اخبار استان کرمانشاه کد خبر: 313903 ۱۰:۴۸ - ۱۳۹۶/۰۴/۲۵

 نقش دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه در بیابان زایی؛

مدیران حوزه سلامت با پروژه ها چه می کنند؟ /سرنوشت طرحی که قرار بود پردیس باشد+ تصاویر و فیلم

مرصادنیوز: یکی از پروژه های عمرانی مربوط به دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه مساحتی بالغ بر ۵۵ هکتار را تبدبل به بیابان بی ثمر کرده است.

مدیران حوزه سلامت با پروژه ها چه می کنند؟ /سرنوشت طرحی که قرار بود پردیس باشد+ تصاویر و فیلم

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد،  چندی پیش گزارشی درباره پروژه فوق تخصصی کلینیک بوستان در کرمانشاه منتشر و اعلام شد که علی رغم افتتاح این طرح پیش از انتخابات ریاست جمهوری توسط وزیر بهداشت، همچنان این کلینیک متروکه است.

مدیران دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه به جای عذرخواهی از مردم و صداقت در رفتار، طی اقدامی نمایشی چند پزشک و بیماران بیمارستان مجاور را به این کلینیک منتقل کرده و با انتشار چند عکس از معاینه بیماران عملا یک کلینیک فوق تخصصی را به مطب معمولی تقلیل دادند. گویی که این کلینیک تنها پروژه نابسامان دانشگاه سیاست زده علوم پزشکی کرمانشاه است

پردیسی که بیابان شد

به گزارش مرصاد، ابراهیم رضایی بابادی استاندار سابق کرمانشاه، رنجبر فرماندار این شهر و حسین کریم رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه دوشنبه ۲۲ تیرماه سال ۹۴ در مراسمی کلنگ احداث پردیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه را بر زمین زدند.

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

کریم در مراسم ۲۲ تیر ۹۴ گفت: پردیس دانشگاه ظرف دو سال (۲۲ تیر ۹۶) با اعتبار بالغ ۸۵ میلیارد تومان به بهره برداری خواهد رسید!

تصاویر و ویدیو های ارسالی به مرصاد نشان می دهد که این ۵۵ هکتار امروز یک بیابان تمام عیار است!

 

دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه


سوال: آیا دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه این اعتبار ۸۵ میلیاردی را دریافت کرده است؟ در صورت دریافت کجا هزینه شده است و اگر دریافت نشده مقصر آن وزارت بهداشت است یا استانداری کرمانشاه؟

دلنشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

 

 

 

نظر شما

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیریت در وب سایت منتشر خواهد شد

پربازدیدترین ها