مرصاد نیوز 12:52 - 1394/11/03
به منظور برنامه ریزی و بررسی برنامه های دهه فجر؛

جلسه کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه مبارک فجرشهرستان سنقر برگزار شد

مرصاد نیوز : به منظور برنامه ریزی و بررسی برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر جلسه کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه مبارک فجر به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سنقروکلیایی برگزار شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد به نقل از سهیل سنقر به منظور برنامه ریزی و بررسی برنامه های گرامیداشت دهه مبارک فجر جلسه کمیته فرهنگی هنری ستاد دهه مبارک فجر به میزبانی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی سنقروکلیایی برگزار شد.

 

در ابتدای جلسه نادر حیدریان رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان سنقر به جلوگیری از فعالیتهای انتخاباتی در جشن پیروزی انقلاب اشاره داشت و افزود: نباید کاندیداها در این جشن ها فعالیت انتخاباتی داشته باشند بلکه این مراسمات باید رنگ و بوی مردمی خود را حفظ  کند.

 

در ادامه اعضا به بحث و تبادل نظر پیرامون طرحهای پیشنهادی و نحوه بر گزاری برنامه های دهه فجر پرداختند و نزدیک به 50 طرح جهت تصویب در ستاد دهه فجر مورد بررسی قرار گرفت.

 

برگزاری یادواره شهدا،برگزاری نمایشگاه فرهنگی و هنری،غباروبی امامزاده های شهرستان سنقر،برگزاری جنگ شادی،نمایش فیلم،مسابقه کتابخوانی نقاشی دیواری برای کو دکان از مهمترین این برنامه ها بود.