مرصاد نیوز 10:50 - 1396/08/18

اردوی تیم ملی هاکی ایران در کرمانشاه پایان یافت

مرصاد اسپورت : رئیس هیات هاکی استان کرمانشاه گفت: چهارمین مرحله اردوی آمادگی تیم ملی هاکی بزرگسالان ایران صبح امروز (18 آبان) در کرمانشاه پایان یافت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، جواد رضایی تبار در گفت و گو با خبرنگار مرصاد اسپورت، اظهار داشت: این اردو که از روز 10 آبان در مجموعه ورزشی شهرک کارمندان آغاز شده بود، پس از هشت روز به پایان رسید.

وی تصریح کرد: در این اردو، 16 ورزشکار از استان های مختلف کشور حضور داشتند و زیر نظر کادر فنی کارهای تاکتیکی را دنبال کردند.

رضایی تبار ادامه داد: محسن بهولی به عنوان بازیکن و مسعود بهلولی به عنوان مربی نیز در چهارمین اردوی آمادگی تیم ملی هاکی بزرگسالان ایران حضور داشتند.

رئیس هیات هاکی کرمانشاه ادامه داد: تیم ملی هاکی ایران خود را برای حضور در مسابقات بین المللی اتریش و همچنین جام جهانی 2018 آلمان آماده می کند.

وی با بیان اینکه اسفندیار صفایی هدایت تیم ملی هاکی ایران را برعهده دارد، افزود: وی و سایر ملی پوشان حاشر در اردو از امکانات فراهم شده رضایت کامل داشتند.

رضایی تبار خاطرنشان کرد: تیم ملی هاکی بزرگسالان ایران قرار است دی ماه در تورنمنت بین المللی اتریش و بهمن نیز در مسابقات جام جهانی آلمان حضور یابد.