مرصاد نیوز 12:24 - 1392/04/10
در گفتگو با مرصاد مطرح شد:

قیمت اقلام پروتئینی و شکر در بازار/ کالاهای مصرفی در ماه رمضان افزایش قیمت نخواهند داشت

مرصادنیوز: قیمت کالاهای اساسی در ماه مبارک رمضان در گفتگوی مرصاد با معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه تشریح شد.

حشمت الله کبودی در گفتگو با خبرنگار مرصاد، با اشاره به اینکه در رمضان سال جاری هیچگونه افزایش قیمتی در کالاهای مصرفی وجود نخواهد داشت، اظهار داشت: در ماه مبارک رمضان همان قیمت های قبل را خواهیم داشت و کالا ها با قیمت قبلی و در مواردی هم با قیمت کم تر عرضه می شود.

به گفته کبودی برنج با همان قیمت  قبلی و روغن نیز با قیمتی پایین تر عرضه می شود.

وی با اشاره به قیمت اقلام پروتئینی افزود: مرغ منجمد هر کیلو 5000تومان، گوشت منجمد گوساله در سه قیمت، گوشت ران  16500 تومان، گوشت سردست 16300 تومان و گردن 15600  تومان عرضه می شود.

کبودی همچنین قیمت هرکیلو شکر را  1500 تومان اعلام کرد و گفت: با توجه به قیمت های اعلام شده، هیچگونه افزایش قیمتی نداریم.

معاون بازرسی و نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان کرمانشاه در ادامه از برگزاری نمایشگاه به مناسبت ماه مبارک رمضان اشاره کرد و گفت: این نمایشگاه از هفدهم تیرماه در برگزار می شود و  از همه واحد های تولیدی، شرکت های پخش، عمده فروشان و... دعوت شده است تا با همان قیمت ها و درصد سود مشخص کالاهای خود را به عموم مردم عرضه کنند.

وی در پایان در خصوص ذخیره کالاهای مورد نیاز خاطر نشان کرد:  در رابطه با کالاهای مورد نیاز ذخیره به اندازه کافی وجود دارد و در این زمینه هیچ مشکلی برای توزیع نداریم.

وی در پایان در خصوص طرح های نظارتی در روزهای آینده گفت: برنامه های ویژه ای در این خصوص در دست اقدام است که انجام خواهد شد و با هرگونه تخلف با قاطعیت برخورد می شود.