مرصاد نیوز ۱۲:۳۰ - ۱۳۹۸/۰۸/۲۸
استاندار کرمانشاه:

ایثار و از خودگذشتگی کارکنان پلیس قابل ستایش است

مرصادنیوز: استاندار کرمانشاه با قدردانی از فداکاری کارکنان پلیس گفت: ایثار و از خودگذشتگی ماموران انتظامی قابل ستایش است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، هوشنگ بازوند، در دیدار با خانواده شهید ایرج جواهری اظهار داشت: این شهید والامقام سند مظلومیت کارکنان جان برکف پلیس و فداکاری و رشادت آنها در صحنه های مختلف است.

وی ادامه داد: پلیس در سال های اخیر به خوبی توانسته وظیفه اش را که حفظ نظم و امنیت جامعه است به خوبی انجام دهد و در این راه خطیر نیز همواره شهدای عزیزی را تقدیم کرده است.

استاندار کرمانشاه تصریح کرد: آخرین شهید ناجا که در راه حفظ نظم و امنیت جامعه، جان پاکش را فدا کرد شهید جواهری بود تا به دشمنان این مرز و بوم بفهماند با وجود دلاورمردانی چون او، راهی برای نفوذ دشمنان در این آب و خاک وجود ندارد.

بازوند با بیان اینکه خدمت پلیس به مردم در راه رضای خدا و از سر وظیفه مندی کارکنان متعهد این نیرو است، افزود: نیروی انتظامی همواره با حضور در صحنه های مختلف دفاع از امنیت ملی در طول ۴۰ سال پیروزی انقلاب بسیار خوش درخشیده است.

وی همچنین با تسلیت شهادت سرگرد جواهری از شهدای نیروی انتظامی، گفت: وی نمونه بارزی از دلاورمردی کارکنان پلیس است که برای امنیت جامعه و آسایش مردم جان پاک خود را فدا کرد.

استاندار کرمانشاه در پایان گفت: اغتشاشگران هم بدانند همرزمان شهید جواهری راه پرافتخار و سعادت ایشان را با قدرت ادامه داد و به آنها اجازه کوچکترین بی نظمی نخواهند داد.