مرصاد نیوز ۱۲:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۵

کرمانشاه باز هم در راه مبارزه با کرونا شهید داد

مرصاد نیوز: کادر پزشکی استان کرمانشاه هفتمین مدافع سلامت را تقدیم کرد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ، امروز مدافعان سلامت با روحیه ایثار و از خودگذشتگی در صف نخست خدمت رسانی حاضر بوده و شبانه‌روز برای سلامت مردم تلاش می‌کنند.

پیام رحمانی هفتمین مدافع خدمت در استان کرمانشاه است که از روزهای ابتدای شیوع بیماری کرونا درخط مقدم مبارزه با این ویروس مشغول خدمت‌رسانی بود.

رحمانی از پرستاران جوانرودی اورژانس بیمارستان امام رضا (ع) کرمانشاه بود که پس از مدتی مبارزه با بیماری کووید ۱۹ شب گذشته جان خود را در راه دفاع از سلامت مردم از دست داد.

ایشان با ۳۱ سال سن از پرسنل شرکتی بیمارستان امام رضا (ع)، در جریان خدمت به بیماران مبتلا شده بود.

مردم شهیدپرور کرمانشاه هیچ‌گاه این فداکاری‌ها را فراموش نمی‌کنند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه آسمانی شدن این پرستار مدافع سلامت را طی پیامی تسلیت گفت.

متن پیام به شرح زیر است:

انا لله و انا الیه راجعون

با اندوه بسیار ، جامعه دلاور و ایثارگر پرستاری اینک یکی از فرزندان رشید و عزیز خود را بر سر پیمان برای مراقبت و پاسبانی از سلامت مردم از دست داده است.

متاسفانه این زخم هر از گاهی تازه شده و اندوه دل ما هر بار عمیق تر و جان خراش تر می شود و با ناباوری شاهد پرپرشدن هم رزمان تلاشگری می شویم که جان خود را در این مسیر سخت اما پر افتخار از دست می دهند.

با آسمانی شدن این انسانهای ارزشمند، مظلومیت خادمان سلامت از سویی و استواری و پایداری آنان در مبارزه نفس گیر و فرسایشی با کرونا بیش از پیش آشکار می شود.

بیایید باور کنیم که کرونا افسانه و یا موضوعی عادی و کم ارزش نیست و گواه این ادعا بیش از ۵۵۰ فوت شده در استان است که در صف آنان مدافعان دلیر سلامت هم قرار دارند و بدانیم که هر کوتاهی و بی توجهی ما تیری است که بر جانی می نشیند و خانواده ای را برای همیشه داغدار می کند.

از سوی همه همکاران دانشگاهی، عروج پرستار صبور و وظیفه شناس شادروان مدافع سلامت شهید پیام رحمانی را به خانواده داغ دیده ، همکاران و دوستانشان به ویژه همکاران مجتمع بزرگ امام رضا (ع) تسلیت می گویم و امیدوارم این داغ تازه ، پایانی بر کابوس مرگ همکاران در جدال با ویروس منحوس باشد.

روحش شاد و خاطره اش ماندگار باد