مرصاد نیوز 08:41 - 1399/09/08
نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:

دستگاه های اطلاعاتی و امنیتی کشور انتقام خون شهید فخری زاده را خواهند گرفت/ لزوم پیگیری دستگاه دیپلماسی از طریق نهادهای بین المللی

مرصاد نیوز: نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با تاکید بر انتقام شهادت شهید فخری زاده گفت: دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی کشور با اشراف کامل اطلاعاتی، عاملان و آمران این اقدام تروریستی را شناسایی کرده و با یک اقدام قاطعانه انتقام خون این شهید دانشمند را از مسببین آن خواهند گرفت.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد  شهریار حیدری در گفتگو با خبرنگار بازی دراز ضمن تبریک و تسلیت شهادت شهید فخری زاده اظهار داشت: کشورهای معاند آمریکا و اسرائیل و سازمان‌های اطلاعاتی وابسته به این کشورهای تروریستی در طول ۴۰ سال گذشته همواره با پشتیبانی از این تیم ها و با ابزار منافقین علیه دانشمندان و شخصیت های سیاسی امنیتی علمی و نظامی کشور عملیات های تروریستی انجام داده و بسیاری از نیروهای متعهد و خدمتگزار انقلاب را به شهادت رسانده اند.

وی ضمن محکوم نمودن این اقدام تروریستی افزود: آمریکا و اسرائیل گمان دارند که با به شهادت رساندن دانشمندان ما می‌توانند در راه پیشرفت و ترقی بخش های مختلف کشور خلل وارد کنند اما غافل از آنند که در کشور  دانشمندان متعهد و انقلابی بسیاری وجود دارد که راه شهید فخری زاده را با قدرت ادامه داده و و هرگز اجازه نخواهند داد که راه پیشرفت و توسعه ی بخشهای مختلف کشور از حرکت به سمت قله‌های عزت و افتخار باز بماند.

نماینده حوزه انتخابیه قصرشیرین، سرپل ذهاب و گیلانغرب تصریح کرد: خون شهدای کشور باعث تنومندشدن شدن درخت انقلاب شده و ترور دانشمندان توسط کشورهای تروریستی آمریکا و اسرائیل باعث انسجام و اتحاد بیشتر ملت و حاکمیت شده و توسعه و پیشرفت کشور با سرعت و قدرت بیشتری تداوم پیدا می کند.

حیدری اذعان داشت: شهادت این شهید دانشمند یک فقدان بزرگ و ضایعه دردناک است و دستگاه دیپلماسی کشور باید ضمن محکوم نمودن این اقدام تروریستی، برای پیگیری آن از طریق نهادهای بین المللی اقدام کند.

وی در پایان با تاکید بر انتقام شهادت شهید فخری زاده افزود: دستگاه‌های اطلاعاتی و امنیتی کشور با اشراف کامل اطلاعاتی، عاملان و آمران این اقدام تروریستی را شناسایی کرده و با یک اقدام قاطعانه انتقام خون این شهید دانشمند را از مسببین آن خواهند گرفت.