مرصاد نیوز 18:30 - 1399/09/22
سرپرست تالار بورس کرمانشاه در گفتگو با مرصاد:

کرمانشاه ۳ شرکت در بازار سرمایه دارد/ کاهش اقبال به بازارهای موازی

مرصاد نیوز: سرپرست تالار بورس کرمانشاه گفت: استان کرمانشاه ۳ شرکت در بازار سرمایه دارد که صنایع پتروشیمی و سیمان غرب در بازار بورس و نیروگاه کوثر زاگرس در بازار فرابورس هستند. 

محمد بهمن در گفتگو با خبرنگار مرصاد شبکه اطلاع رسانی مرصاد اظهار داشت: شاخص کل در بازار بورس امروز ۲۱ هزار واحد رشد داشت که در نهایت این شاخص به رقم یک میلیون و ۵۲۷ هزار واحد رسید. 

سرپرست تالار بورس منطقه‌ای کرمانشاه افزود: بر این اساس در بین تمامی نمادها، نماد فولاد، فملی و تاپیکو بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند. 

وی خاطر نشان کرد: دلیل روند مثبت بازار در طی دو هفته گذشته که امروز هم ادامه پیدا کرد این است که اقبال نسبت به بازارهای موازی کمتر شده است چون بازارهای موازی تقریبا به یک ثبات رسیدند و همین باعث شده دوباره سرمایه های خرد به سمت بازار سرمایه و بورس بیایند. 

بهمن بیان داشت: استان کرمانشاه ۳ شرکت در بازار سرمایه دارد که صنایع پتروشیمی و سیمان غرب در بازار بورس و نیروگاه کوثر زاگرس در بازار فرابورس هستند. 

وی افزود: تمام سعی ما بر این است که بتوانیم با مذاکراتی که با واحدهای تولیدی و کارخانه ها در سطح استان انجام می دهیم بتوانیم تعداد شرکت های پذیرفته شده در بازار سرمایه را افزایش دهیم.