مرصاد نیوز 14:51 - 1399/10/22
سرپرست اداره ارشاد اسلامی شهرستان هرسین مطرح کرد:

پیشرفت 90 درصدی مجتمع فرهنگی هنری بیستون

مرصاد نیوز: سرپرست اداره ارشاد اسلامی شهرستان هرسین در خصوص مجتمع فرهنگی هنری بیستون گفت: این پروژه در سال 1391 در بخش بیستون کلنگ زنی شد و امروز حدود 90درصد پیشرفت فیزیکی دارد که اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این طرح 2میلیارد و 500 میلیون تومان می باشد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، سیاوش نظری در گفتگو با دیوانگاه با اشاره به وضعیت پروژه های در دست انجام این مجموعه اظهار داشت: ساختمان مجتمع فرهنگی و هنری هرسین(ساختمان ملل) در سال 1395 و از محل اعتبارات سفر مقام معظم رهبری در مکانی به مساحت 1500متر کار ساخت آن آغاز شد.

سرپرست اداره ارشاد اسلامی شهرستان هرسین افزود: در حال کار اسکلت فلزی این طرح به اتمام رسیده و در مرحله دیوار کشی است و حدود 60درصد پیشرفت فیزیکی دارد که هزینه مورد نیاز برای تکمیل و بهره برداری آن حدود 7میلیارد تومان می باشد.

وی از دیگر پروژه های در دست انجام این مدیریت را  مجتمع فرهنگی، هنری بیستون عنوان کرد و افزود: این پروژه در سال 1391 در بخش بیستون کلنگ زنی شد و امروز حدود 90درصد پیشرفت فیزیکی دارد که اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این طرح 2میلیاردو و 500میلیون تومان می باشد.

نظری در ادامه اظهار داشت: در بحث تسهیلات اشتغال های آسیب دیده از کرونا در حوزه فرهنگ و هنر و رسانه در اداره ارشاد اسلامی شهرستان هرسین تعداد 70نفر جهت دریافت تسهیلات به  بانک کرده است که تسهیلات خود را دریافت کرده اند.

وی افزود: با توجه شرایط موجود و رعایت پروتکل های بهداشتی در خصوص جلوگیری از شیوع بیماری کرونا برنامه های فرهنگی و هنری ارشاد در قالب جشنواره و مسابقات در بستر فضای مجازی برگزار میشود.

سرپرست اداره ارشاد اسلامی شهرستان خاطرنشان کرد: سالن سینما انقلاب هرسین از دیگر پروژه های در دست انجام در هرسین است که تعمیر و بازسازی آن پیشرفت 60 درصدی داشته و 2میلیارد تومان اعتبار جهت راه اندازی این پروژه اعتبار نیاز است.