مرصاد نیوز 20:53 - 1399/11/05
رئیس اداره راهداری شهرستان پاوه:

محل تجمع و ازدحام در تپه برفی سریاس شهرستان پاوه تخریب شد

مرصاد نیوز: رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاوه گفت: جهت جلوگیری از شیوع کرونا و حوادث ناشی از شکستگی‌های دست و پا و فشار مضاعف بر کادر درمان محل تجمع و ازدحام تپه برفی سریاس توسط راهداران شهرستان پاوه تخریب شد.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد ،ابراهیم شهریاری  در گفتگو با خبرنگار هزارماسوله اظهار داشت: با بارش برف زمستانی هر ساله سه راهی باینگان در نزدیکی روستای سریاس محلی برای تفریح و تیوب سواری بر روی برف برای مردم شهرستان پاوه و حتی کرمانشاه تبدیل می شود.

رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان پاوه افزود: با بارش های سنگین برف در هفته گذشته مردم زیادی از پاوه و اطراف در  تپه برفی سه راهی باینگان جمع شدند.

وی گفت: بنا به دستور دادستان شهرستان جهت جلوگیری از شیوع  کرونا و حوادث ناشی از شکستگی‌های  دست و پا و فشار مضاعف بر کادر درمان محل  تجمع و ازدحام تپه برفی سریاس توسط راهداران شهرستان پاوه تخریب شد.

شهریاری در پایان گفت: براساس دستورات مذکور هر گونه تجمع، پارک خودرو در این مکان ممنوع بوده و در صورت توقف خودرو توسط نیروی انتظامی به پارکینگ منتقل خواهد شد.

وی با اشاره به عملیات برف روبی در شهرستان نیز گفت: گردنه رمه رو نیز در تاریخ ۴ بهمن که بدلیل بارش برف مسدود شده بود توسط راهداران شهرستان پاوه برف روبی و بازگشایی شد.

 

انتهای پیام/