مرصاد نیوز 12:15 - 1399/11/15
رئیس اداره ورزش و جوانان سنقروکلیایی خبر داد:

"سنقر" بر سکوی نخست مسابقات دو اتلون کشور ایستاد

مرصاد نیوز: رئیس اداره ورزش و جوانان سنقر گفت: در مسابقات قهرمانی کشور رشته دو اتلون ترای اتلون به میزبانی کرمانشاه تیم نوجوانان شهرستان سنقروکلیایی به نمایندگی از استان کرمانشاه در این مسابقات شرکت کرده بود رتبه قهرمانی مسابقات کشوری را به خود اختصاص دادند.

حسین آذرکمند در گفتگو با مرصاد نیوز اظهار داشت: در مسابقات قهرمانی کشور رشته دو اتلون ترای اتلون به میزبانی کرمانشاه تیم نوجوانان شهرستان سنقروکلیایی متشکل از یاسمن حدیدی، مهنا طیبی صفا، آتنا ایزدی و رعنا آزادی که به نمایندگی از استان کرمانشاه در این مسابقات شرکت کرده بودند رتبه قهرمانی مسابقات کشوری را به خود اختصاص دادند.

رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان سنقروکلیایی با بیان اینکه مسافت این مسابقه در مجموع ۳ کیلومتر دو و ۱۰ کیلومتر دوچرخه بود افزود: استان های اصفهان و آذربایجان غربی مقام های دوم و سوم را به دست آوردند.

آذرکمند در پایان خاطر نشان کرد: ترای اتلون (ورزش سه گانه) یک ورزش ترکیبی است که شرکت‌کنندگان در آن با انجام سه مرحلهٔ استقامتی با یکدیگر رقابت می‌کنند. مراحل مسابقه شامل شنا، دوچرخه‌سواری و دو است مسافت هر یک از این مرحله‌ها بسته به نوع مسابقه تغییر می‌کند.