مرصاد نیوز 10:20 - 1400/02/08
مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه شهرستان صحنه:

مشارکت و حضور حداکثری در انتخابات سیلی سخت و محکم به دشمنان ملت است

مرصاد نیوز: مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه شهرستان صحنه گفت: وظیفه ما پاسداران به عنوان حافظان انقلاب و روحانیت به عنوان مبلغان دین روشنگری و نیروهای انقلابی پای کار نظام، سوق دادن مردم جهت ایجاد مشارکت حداکثری و حضور گسترده در پای صندوق های اخذ رای می باشد چرا که حضور حداکثری در انتخابات سیلی سخت و محکم به صورت دشمنان ملت است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، نشست سیاسی بصیرتی با سخنرانی مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه شهرستان صحنه با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در جمع پرسنل سپاه سنقر در فضای باز برگزار شد.

حجت الاسلام والمسلمین مسلم کماسی در این نشست با اشاره به خطبه پیامبر(ص) در خصوص فضیلت ماه مبارک رمضان بیان داشت: ماه رمضان ماه رحمت و مغفرت الهی، قبولی اعمال انسان و استجابت دعا است و افرادی که نتوانند از این ماه به درستی استفاده کنند طبق روایات شقی به حساب می‌آیند.

مسئول نمایندگی ولی فقیه سپاه ناحیه شهرستان صحنه با بیان اینکه در آستانه انتخابات ۱۴۰۰ قرار داریم، افزود: شب انتخابات در کشور ما به منزله شب قدر سیاسی است و روز انتخابات با توجه به اینکه یک روز می باشد اما آثار آن در سال های متمادی در کشور باقی خواهد ماند و نمونه آن ابتذال فرهنگی در دولت اصلاحات است که از سال ۷۶ شروع شد، اما تاکنون ادامه دارد.

وی ابراز داشت: وظیفه ما پاسداران به عنوان حافظان انقلاب و روحانیت به عنوان مبلغان دین روشنگری و نیروهای انقلابی پای کار نظام، سوق دادن مردم جهت ایجاد مشارکت حداکثری و حضور گسترده در پای صندوق های اخذ رای می باشد چرا که حضور حداکثری در انتخابات سیلی سخت و محکم به صورت دشمنان ملت است.

وی در پایان با توجه به خطر فضای مجازی در جامعه گفت: با توجه به وجود ویروس کرونا به بهره‌برداری سیاسی دولتمردان از این موضوع و به تعطیلی کشاندن مراسمات، جلسات سیاسی و بصیرتی متأسفانه کشور به سمت و حکمرانی فضای مجازی سوق پیدا کرده است، با توجه به در اختیار داشتن این فضا در حال کم ارزش نشان دادن ارزش های انقلاب اسلامی می باشد که این خطر هشداری بزرگ است.