مرصاد نیوز 19:23 - 1400/02/20
فرماندار شهرستان سرپل ذهاب:

انتخابات بزرگترین رفراندوم کشور در تعیین نظام سیاسی است

مرصاد نیوز: فرماندار سرپلذهاب با تاکید بر لزوم حضور حداکثری مردم در انتخابات پیش رو گفت: انتخابات بزرگترین رفراندوم کشور در تایید نظام و انقلاب اسلامی است.

به گزارش شبکه اطلاع رسانی مرصاد، نور الدین فرزادی پور در گفتگو با خبرنگار بازی دراز اظهار داشت: انتخابات بزرگترین رفراندوم سیاسی کشور در تایید نظام و انقلاب اسلامی است که تقریباً هرساله در کشور اجرا شده و مردم هر بار مهر تاییدی بر نظام و انقلاب خود زده و به دنیا ثابت کرده اند که همچنان بر آرمان های خود ایستاده اند.

فرماندار شهرستان سرپل ذهاب افزود: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا در خردادماه امسال برگزار می شود که یکی از مهمترین انتخابات کشور است و انتخابات گذشته نشان می دهد که مردم بصیر ایران اسلامی توجه ویژه ای به آن داشته و مشارکت حداکثری را در آن ثبت کرده اند.

وی صریح کرد: انتخابات ریاست جمهوری امسال با توجه به اتفاقات و اوضاع جهان از اهمیت خاصی برخوردار است و میزان مشارکت مردم در این انتخابات می تواند بسیاری از مسائل و مشکلات کشور را مرتفع کند لذا مردم همچون سنوات گذشته با حضور حداکثری خود در انتخابات پیش‌رو دشمنان نظام و انقلاب را ناامید ساخته و مهر تایید دیگری بر نظام و انقلاب خود خواهند زد.