مرصاد نیوز 19:44 - 1400/02/20
فرماندار شهرستان سنقروکلیایی:

حضور پرشور در انتخابات توطئه های دشمنان را خنثی می‌کند

مرصاد نیوز: فرماندار شهرستان سنقروکلیایی گفت: با بیان اینکه دشمنان به دنبال القای یأس و نوامیدی در جامعه هستند گفت: دشمنان نظام در راستای تحقق این اهداف خود تلاش می کنند مانع حضور مردم در انتخابات شوند و برای رسیدن به هدف شوم نیز از همه ابزارها استفاده می کنند.

غلامرضا مرتضوی در گفتگو با مرصادنیوز با بیان اینکه دشمنان به دنبال القای یأس و نوامیدی در جامعه هستند اظهار داشت: دشمنان نظام در راستای تحقق این اهداف خود تلاش می کنند مانع حضور مردم در انتخابات شوند و برای رسیدن به هدف شوم نیز از همه ابزارها استفاده می کنند.

فرماندار شهرستان سنقروکلیایی ادامه داد: ملت ایران همواره در طول عمر با برکت نظام جمهوری اسلامی در صحنه بوده و حماسه های فراوانی را در مقاطع مختلف پس از انقلاب رقم زده اند که نمونه بارز آن حضور پرشور و مشارکت گسترده در انتخابات های متعدد بوده است.

رئیس ستاد انتخابات سنقروکلیایی با بیان اینکه مدیریت اجرایی این شهرستان همانند دوره های قبل آماده برگزاری انتخاباتی پرشور است، گفت: تمام بسترها برای برگزاری انتخاباتی سالم و رقابتی در این شهرستان فراهم شده است.

مرتضوی با بیان اینکه انتخابات شورای اسلامی شهر در ۲ شهر سنقر و سطر برگزار می شود، افزود: باتوجه به اینکه هر ۲ شهر جمعیتی زیر ۵۰ هزار نفر دارند در شورای اسلامی این شهرها هر کدام پنج نفر عضو هستند.

وی همچنین با اشاره به اینکه ٩١١ نفر داوطلب انتخابات شوراهای اسلامی روستا در سنقر و کلیایی شدند؛ ابراز داشت: از این تعداد ۱۷۶ روستا واجد شرایط برگزاری انتخابات شوراهای اسلامی روستا هستند.